Velký Gatsby: Moderdní soundtrack, zběsilý střih

Velký Gatsby: Moderdní soundtrack, zběsilý střih | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
I v nové upoutávce prezentuje Luhrmann Gatsbyho jako videoklipové omalovánky. Tentokrát ale s podstatně větším úspěchem. Přidáváme plakáty.

Od prvního traileru na novou adaptaci románu Francise Scotta Fitzgeralda uběhla hodně dlouhá doba, takže je na čase opět pohnout s propagací. V případě, že by všechno bývalo šlo podle plánu, mohli jsme se touto dobou těšit na premiéru, která byla původně naplánovaná na 3. ledna. Jak už jsme ale zmínili, Velký Gatsby byl odsunut a české datum premiéry bylo stanoveno na 16. května. Důvodem by měl být čas, který potřebuje Baz Luhrmann na dokončení 3D efektů. No, uvidíme, jak si film povede mezi květnovými blockbustery (Star Trek: Do temnoty, Iron Man 3).

Sám velký Gatsby dostává v traileru mnohem více prostoru, než tomu bylo v první ukázce.  DiCaprio působí poměrně přesvědčivě a pravděpodobně doufá v nominaci na vysněného Oscara. V první části upoutávky vypráví Gatsby s pomocí flashbacků svému novému kamarádovi (Tobey Maguire) svůj životní příběh, druhá část se zaměřuje na jeho vztah s Daisy (Carey Mulligan), která se ocitne v milostném trojúhelníku mezi  Gatsbym a jejím manželem (Joel Edgerton). Díky rychlejšímu tempu a kvalitnímu výběru hudby na mě druhý trailer působí mnohem lepším dojmem než první. Jsem hodně zvědavý především na soundtrack, který by měl být podobný Moulin Rouge. Do galerie přikládáme sérii charakter posterů.

Velký Gatsby: Druhý trailer

 

 

Zdroj plakátů: The Film Stage

Galerie: 7

Velký Gatsby: Moderdní soundtrack, zběsilý střih | Fandíme filmu Velký Gatsby: Moderdní soundtrack, zběsilý střih | Fandíme filmu Velký Gatsby: Moderdní soundtrack, zběsilý střih | Fandíme filmu Velký Gatsby: Moderdní soundtrack, zběsilý střih | Fandíme filmu Velký Gatsby: Moderdní soundtrack, zběsilý střih | Fandíme filmu Velký Gatsby: Moderdní soundtrack, zběsilý střih | Fandíme filmu Velký Gatsby: Moderdní soundtrack, zběsilý střih | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest