Není čas zemřít: Bond v nové upoutávce pilotuje experimentální letoun

Není čas zemřít: Bond v nové upoutávce pilotuje experimentální letoun | Fandíme filmu
MGM
Zobrazit dalších 7 obrázků
Také Daniel Craig představil během Super Bowl zápasu novou ochutnávku svého nadcházejícího snímku.

Tajně jsme v to doufali, ale příliš nevěřili. A agent Jejího Veličenstva nás nakonec příjemně překvapil. Bondovka Není čas zemřít skutečně nabídla během Super Bowlu novou krátkou upoutávku. V té krom tradičního akčního sestřihu můžeme vidět také poměrně dlouhou ústřední pasáž, ve které Bond (Daniel Craig) a agentka Nomi (Lashana Lynch), která se možná stala novou 007, vylétají experimentálním letounem z většího letadla. I tahle upoutávka je relativně pochmurná, jako většina ostatních letošních Super Bowl spotů, jako by se Hollywood rozhodl, že mezi vším tím třeskutým veselím, které s sebou fotbalový svátek přináší, vystoupí z řady tak, že se zkrátka bude lišit.

A ještě perlička na závěr. Hans Zimmer při příležitosti zveřejnění Super Bowl spotu odhalil, že hudbu společně s ním skládá Steve Mazzaro, který s ním spolupracoval na řadě starších projektů, jako jsou Muž z oceli, Amazing Spider-Man 2 či Temný rytíř povstal.

Dole v galerii si můžete blíže prohlédnout agentku Nomi.

Bond opustil službu a užívá si klid na Jamajce. To ale nemá dlouhého trvání. Jeho starý přítel ze CIA, Felix Leiter, jej žádá o pomoc. Mise na záchranu unesené vědkyně se ukázala být daleko nebezpečnější, než se zdálo a zavádí Bonda na stopu tajuplného padoucha, který je ozbrojený novou, nebezpečnou technologií.

V hlavních rolích hrají Daniel Craig, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear Léa Seydoux, Ben Whishaw, Jeffrey Wright, Rami Malek, Lashana Lynch, David Dencik, Dali Benssalah, Ana de Armas a Billy Magnussen. Režíruje Cary Joji Fukunaga. Datum premiéry je stanovené na 8. 4. 2020.

Zdroje: Hans Zimmer

Galerie: 8

Není čas zemřít: Bond v nové upoutávce pilotuje experimentální letoun | Fandíme filmu Není čas zemřít: Bond v nové upoutávce pilotuje experimentální letoun | Fandíme filmu Není čas zemřít: Bond v nové upoutávce pilotuje experimentální letoun | Fandíme filmu Není čas zemřít: Bond v nové upoutávce pilotuje experimentální letoun | Fandíme filmu Není čas zemřít: Bond v nové upoutávce pilotuje experimentální letoun | Fandíme filmu Není čas zemřít: Bond v nové upoutávce pilotuje experimentální letoun | Fandíme filmu Není čas zemřít: Bond v nové upoutávce pilotuje experimentální letoun | Fandíme filmu Není čas zemřít: Bond v nové upoutávce pilotuje experimentální letoun | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest