Wonder Woman 1984 promítala novou upoutávku

Wonder Woman 1984 promítala novou upoutávku | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit dalších 7 obrázků
Vystoupí ve filmu i Zeus?

Wonder Woman 1984 představí svůj první trailer na brazilském Comic-Conu 8. prosince. Předtím společnost Warner připravila alespoň krátkou ochutnávku, kterou pouštěla novinářům a investorům při představení chystané služby HBO Max. Upoutávka nebyla dlouhá a většina byla zasazená do Washingtonu, což i podle dosavadních fotek bude klíčová lokace příběhu.

Diana (Gal Gadot) prý ve své nové zbroji vypadá skutečně božsky a Steve Trevor (Chris Pine) je společně s ní součástí akční scény, takže by měl být opravdu fyzicky zpátky mezi živými, nemělo by jít o nějaký výplod Dianiny fantazie. Zároveň Wonder Woman ve voice-overu hovoří o tom, že jí všechno připadá jako krásný sen, skoro jako skutečnost. Asi tedy nemůžeme vyloučit, že Diana celý příběh vypráví v nějaké retrospektivě a už ví, že její znovushledání se Stevem bylo pomíjivé.

Ve zmiňované akční scéně ve slow-motion ochrání Stevea před střelbou, popadne zbraň do ruky, vyndá z ní zásobník a přitáhne si nepřátele blíž svým lasem. A v následujícím záběru s pomocí lasa Diana odrazila jakýsi blesk. Diváci tak spekulují o tom, zda se můžeme těšit na souboj se samotným Diem. Ale to je samozřejmě v tuhle chvíli jen domněnka, blesky v komiksech s Wonder Woman sesílá i řada dalších postav. Navíc už v tuhle chvíli víme, že ve filmu vystoupí Cheetah (Kristen Wiig) a Maxwell Lord (Pedro Pascal), dva výrazní komiksový záporáci, kteří nedávají mnoho prostoru pro další padouchy.

Co myslíte? Objeví se Zeus například ve flashbacku? Nebo s ním blesky nikterak nesouvisejí? Uvidíme, co nám nakonec prozradí trailer.

V hlavních rolích se vracejí Gal Gadot a Chris Pine, dále hrají Kristen Wiig a Pedro Pascal. Režíruje znovu Patty Jenkins. Datum premiéry filmu je naplánované na 5. 6. 2020.

Zdroj: IGN

Galerie: 8

Wonder Woman 1984 promítala novou upoutávku | Fandíme filmu Wonder Woman 1984 promítala novou upoutávku | Fandíme filmu Wonder Woman 1984 promítala novou upoutávku | Fandíme filmu Wonder Woman 1984 promítala novou upoutávku | Fandíme filmu Wonder Woman 1984 promítala novou upoutávku | Fandíme filmu Wonder Woman 1984 promítala novou upoutávku | Fandíme filmu Wonder Woman 1984 promítala novou upoutávku | Fandíme filmu Wonder Woman 1984 promítala novou upoutávku | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest