Rychle a zběsile 9: Vrací se další postava a přidala se známá zpěvačka

Rychle a zběsile 9: Vrací se další postava a přidala se známá zpěvačka | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
Natáčení Rychle a zběsile 9 se blíží k závěru, ale herci se ještě přidávají.

Natáčení Rychle a zběsile 9 stále není u konce, i když už je téměř dokončená britská část. Tvůrci a herci nás tak stále zásobují fotkami z natáčení. Ty nejnovější si můžete prohlédnout dole v galerii a přinášejí s sebou hned několik zajímavých novinek. Předně se vrací Don Omar jako Rico Santos, kterého jsme mohli vidět v Rychle a zběsile 4, 5, 6 a 8. Vzhledem k tomu, že dosud nebyl na natáčení k vidění, nejspíš půjde o podobný štěk jako v osmičce. Omara nově doplňuje známá zpěvačka Cardi B, která si tu a tam něco menšího zahraje – naposledy byla k vidění ve striptérském filmu Zlatokopky. A vedle Cardi se přidává ještě Ozuna, taktéž hudebním, na kterém si zřejmě ujíždí část mladší generace posluchačů.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Vin Diesel (@vindiesel),

Devátý díl Rychle a zběsile režíruje Justin Lin, scénář napsal Daniel Casey. V hlavních rolích hrají Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Nathalie Emmanuel, Jordana Brewster, John Cena, Finn Cole, Anna Sawai a Vinnie Bennett. Datum české a slovenské premiéry je stanovené na 21. 5. 2020.

Galerie: 6

Rychle a zběsile 9: Vrací se další postava a přidala se známá zpěvačka | Fandíme filmu Rychle a zběsile 9: Vrací se další postava a přidala se známá zpěvačka | Fandíme filmu Rychle a zběsile 9: Vrací se další postava a přidala se známá zpěvačka | Fandíme filmu Rychle a zběsile 9: Vrací se další postava a přidala se známá zpěvačka | Fandíme filmu Rychle a zběsile 9: Vrací se další postava a přidala se známá zpěvačka | Fandíme filmu Rychle a zběsile 9: Vrací se další postava a přidala se známá zpěvačka | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest