The Batman: Catwoman hledá tvář aneb pět kandidátek na roli Seliny Kyle

The Batman: Catwoman hledá tvář aneb pět kandidátek na roli Seliny Kyle | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
Které dámy patří do kvintetu nejžhavějších kandidátek?

Batman režiséra Matta Reevese začíná konečně nabírat konkrétní podoby. Už nějakou dobu víme, že v červnu 2021 si netopýřího hrdinu střihne Robert Pattinson. K ruce bude mít Jeffreyho Wrighta coby komisaře Gordona a společně půjdou po krku Jonahu Hillovi, jenž se představí jako Riddler nebo Penguin. Některé role jsou zatím stále neobsazené, což můžeme říct mimo jiné i o kočičí ženě alias Catwoman. O tuhle roličku bude v Hollywoodu zřejmě dosti velký zájem, přičemž v kuloárech se ponejvíce skloňují jména pěti dam. Seznam určitě není uzavřen, adeptek bude dozajista vícero, leč o těhle se šušká, že by mohly patřit k favoritkám.

Kdo se na onom seznamu tedy ocitl? Lupita Nyong’o (Black Panther), Tessa Thompson (Thor: Ragnarok), Alexandra Shipp (X-Men: Dark Phoenix), Gugu Mbatha-Raw (Kráska a zvíře) a Logan Browning (seriál Drazí běloši). Těžko v tuto chvíli soudit, zda se některá z výše zmíněných hereček nakonec skutečně ocitne v obleku kočičí ženy, avšak všechny by o to stály. Boj to bude ještě tuhý a ostré drápky se budou bezesporu hodit. V diskuzi dejte vědět, kdo by se líbil vám.

Zdroj: GWW

Galerie: 6

The Batman: Catwoman hledá tvář aneb pět kandidátek na roli Seliny Kyle | Fandíme filmu The Batman: Catwoman hledá tvář aneb pět kandidátek na roli Seliny Kyle | Fandíme filmu The Batman: Catwoman hledá tvář aneb pět kandidátek na roli Seliny Kyle | Fandíme filmu The Batman: Catwoman hledá tvář aneb pět kandidátek na roli Seliny Kyle | Fandíme filmu The Batman: Catwoman hledá tvář aneb pět kandidátek na roli Seliny Kyle | Fandíme filmu The Batman: Catwoman hledá tvář aneb pět kandidátek na roli Seliny Kyle | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest