Venom 2 se začne točit ještě letos na podzim

Venom 2 se začne točit ještě letos na podzim | Fandíme filmu
Sony Pictures
Zobrazit dalších 5 obrázků
Pokračování finančně úspěšné komiksovky už se blíží.

První Venom se stal i přes kriticky nevraživé přijetí nečekaným finančním hitem. Doposud drží nejlepší otevírák měsíce října, zároveň pak utržil celosvětově přes 850 milionů dolarů, a tak studio Sony neváhalo a ihned oznámilo přípravy pokračování. Za výrazným úspěchem stál především výkon Toma Hardyho v hlavní roli, který se vrátí i ve dvojce, spolu s Michelle Williams a Woody Harrelsonem v roli brutálního záporáka Carnage. Na režisérské stoličce vystřídá Rubena Fleischera Andy Serkis. Tvůrčí tým je tedy pohromadě a natáčení už nic nebrání.

Začít by podle informací Production Weekly mělo koncem listopadu, přesněji 25. 11. Pracovní název filmu pak bude Fillmore. Sony tak viditelně na nic nečeká a rychle se snaží dokázat, že si s komiksovými filmy nadále poradí i bez spolupráce s Marvelem. Zda by mohlo studio zakomponovat do filmu i postavu Petera Parkera (Tom Holland), kterou si čerstvě stáhlo zpátky z MCU, to se zatím vůbec neví. Rozhodně by to však přidalo filmu na atraktivitě. Co vy na to? Byli byste rádi, kdyby se Tom Holland ve snímku objevil?

Na závěr ještě můžete kouknout na další DeepFake video. Tentokrát šikovní vtipálkové z internetu "obsadili" do Spider-Mana 3 Toma Hollanda namísto Tobeyho Maguira.

Scénář Venoma 2 píše Kelly Marcel, režíruje Andy Serkis, v hlavních rolích se vracejí Tom Hardy a Michelle Williams. Doplní je Woody Harrelson. Snímek by měl dorazit 2. 10. 2020.

Zdroj: Production Weekly

Venom

05.10.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Horor
Info o filmu

Galerie: 6

Venom 2 se začne točit ještě letos na podzim | Fandíme filmu Venom 2 se začne točit ještě letos na podzim | Fandíme filmu Venom 2 se začne točit ještě letos na podzim | Fandíme filmu Venom 2 se začne točit ještě letos na podzim | Fandíme filmu Venom 2 se začne točit ještě letos na podzim | Fandíme filmu Venom 2 se začne točit ještě letos na podzim | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest