Herečka z Avengers: Endgame potvrdila návrat do Black Panthera 2

Herečka z Avengers: Endgame potvrdila návrat do Black Panthera 2 | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
V rozhovoru se opět spekulovalo o návratu Michaela B. Jordana a jeho zloducha Killmongera. 

V následujících pár letech se dočkáme Black Panthera 2 a o režii se opět postará Ryan Coogler (Fruitvale, Creed, Black Panther). Nic podrobnějšího o filmu zatím nevíme, ale na snímku se již potichoučku pracuje.

Herečka Danai Gurira, která v MCU hraje válečnici Okoye se objevila ve filmech Black Panther, Avengers: Infinity War a Avengers: Endgame. Mimo MCU ji diváci znají hlavně jako Michonne ze seriálu Živí mrtví. Při příležitosti premiéry 10. řady, které se dočkáme 6. 11. 2019, byla pozvána do pořadu MTV News. Hlavní náplní diskuse byl zombie seriál, ale na konci došla řeč i na Black Panthera 2. Moderátor se zeptal na návrat Michaela B. Jordana, který v prvním Black Pantherovi hrál zloducha Killmongera. O jeho návratu se již spekulovalo.

Podrobnosti o filmu jsou držené v tajnosti, herečka takové informace samozřejmě nemá nebo nesmí prozradit, proto nemohla odpověď. Ryan Coogler jí ovšem povolil prozradit dvě věci – na filmu se tvrdě pracuje a válečnice Okoye se vrátí.

Přikládáme celý rozhovor, o Black Pantherovi se začne diskutovat v čase 10:25. 

Galerie: 4

Herečka z Avengers: Endgame potvrdila návrat do Black Panthera 2 | Fandíme filmu Herečka z Avengers: Endgame potvrdila návrat do Black Panthera 2 | Fandíme filmu Herečka z Avengers: Endgame potvrdila návrat do Black Panthera 2 | Fandíme filmu Herečka z Avengers: Endgame potvrdila návrat do Black Panthera 2 | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest