Black Panther 2: Proč bude natáčení podle režiséra stresující?

Black Panther 2: Proč bude natáčení podle režiséra stresující? | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit další 4 obrázky
Ryan Coogler ví, že to nebude snadné, ale obavy nemá.

Po úspěchu filmu Black Panther se začalo mluvit o pokračování. To není překvapením. Překvapením je spíše to, že to zabralo docela dlouhou dobu, než bylo potvrzeno. Nakonec k tomu ale došlo a jak už víme, režie se opět ujme Ryan Coogler

Právě on se rozpovídal o tom, co podle něj bude na Black Pantherovi 2 stresující:

"Když je řeč o na natáčení pokračování, tak to jsem nikdy předtím nedělal, pokračování k něčemu, co jsem sám režíroval. Takže si myslím, že tu bude hodně tlaku, ale to, co se chystáme udělat je prostě se soustředit na práci, tak jak to děláme vždy. Opravdu to zkoušet krůček po krůčku a pokusit se ztišit vše ostatního kolem nás, skutečně se soustředit na natočení něčeho, co bude mít nějaký smysl."

Nebude snadné natočit něco podobně úspěšného. Je pravda, že v našich končinách byl Black Panther přijat poměrně chladně, ale například v USA byl film vynášen do nebeských výšin a mnozí novináři ho označovali za zlomový projekt a šuškalo se do konce o oscarové nominaci.

Natočit pokračování něčeho tak obdivované nebude snadné, očekávaní budou velká. Uvidíme, zda budou naplněna. Kdy se to ale dozvíme, to není jasné, datum premiéry zatím stanoveno nebylo.

Zdroj: IndieWire

Black Panther

29.01.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Drama, Fantasy, Thriller
Info o filmu

Galerie: 5

Black Panther 2: Proč bude natáčení podle režiséra stresující? | Fandíme filmu Black Panther 2: Proč bude natáčení podle režiséra stresující? | Fandíme filmu Black Panther 2: Proč bude natáčení podle režiséra stresující? | Fandíme filmu Black Panther 2: Proč bude natáčení podle režiséra stresující? | Fandíme filmu Black Panther 2: Proč bude natáčení podle režiséra stresující? | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest