Avengers: Endgame už lámou rekordy na domácím videu

Avengers: Endgame už lámou rekordy na domácím videu | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
K tomu se podívejte na upřímný „Honest“ trailer.

Zabralo to sice dlouhých deset let příprav, jednadvacet předcházejících filmů, osmdesát sedm dní promítání a jedno opětovné nasazení do kin, ale Avengers: Endgame se nakonec přece jenom povedlo sesadit Avatara z první příčky žebříčku finančně nejúspěšnějších filmů všech dob, kterou držel Cameronův "šmoulí" biják už od roku 2009. Endgame ovšem lámala rekordy ještě dlouho předtím, než do kin vůbec dorazila. Zveřejněné trailery se navzdory malému počtu opravdových záběrů nebo akčních momentů těšily světově nejvyšší sledovanosti, a když se lístky na film konečně dostaly do prodeje, mizely podle předpokladů bezkonkurenčně rychle. Kdybychom tu chtěli vypsat absolutně každou laťku, kterou film překonal, byli bychom tu celý den, na své konto si ale nově může připsat i jednu další, a to poměrně významnou.

Služba FandangoNOW, poskytující digitální kopie filmových novinek do domácností, totiž nedávno oznámila, že Avengers: Endgame si přivlastnili post jejich dosud nejprodávanějšího filmu. Okolo 42% všech nakupujících navíc film požadovalo v nejvyšší 4K kvalitě, což je taktéž jeden z nejvyšších podílů, jaké společnost kdy zažila. Fandango na situaci zareagovalo takto: „V Endgame se toho najednou děje tolik, že fanoušci si film budou chtít vzít domů v nejlepším možném rozlišení, aby ho mohli zhlédnout znovu a znovu a pochytat všechno, čeho si dříve nevšimli. Je to emocionální, vizuální jízda a se započítáním bosunového materiálu bude z Endgame nejspíš nejvýznamnější událost na domácím videu tohoto roku.“.  Nyní na vás čeká nový přírůstek do série youtubeových Honest trailerů právě o Endgame a série fotek figurek Iron-Manových brnění v galerii.

Zdroj: Deadline, Cool Stuff

Avengers: Endgame

03.05.2019 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 5

Avengers: Endgame už lámou rekordy na domácím videu | Fandíme filmu Avengers: Endgame už lámou rekordy na domácím videu | Fandíme filmu Avengers: Endgame už lámou rekordy na domácím videu | Fandíme filmu Avengers: Endgame už lámou rekordy na domácím videu | Fandíme filmu Avengers: Endgame už lámou rekordy na domácím videu | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest