Avengers: Endgame: Nešiřte spoilery, prosí tvůrci. Thanos vyžaduje vaše mlčení

Avengers: Endgame: Nešiřte spoilery, prosí tvůrci. Thanos vyžaduje vaše mlčení | Fandíme filmu Zobrazit další 3 obrázky
K tomu jsou tu nejnovější spoty s novými záběry a nové plakáty.

Jak jsme vás informovali, před několika dny uniklo na internet několik minut z Avengers: Endgame. Záběry jsou z pozdějších fází filmu a odhalují několik klíčových momentů. Dost možná v návaznosti na tuhle událost vydali režiséři Russoovi na sociálních sítích otevřený dopis fanouškům. V tom mluví o tom, kolik času oni i jejich kolegové do snímku investovali. A stejně tak mnoho zájmu filmu věnují věrní diváci. Proto režiséři fanoušky prosí o spolupráci – o to, aby nešířili spoilery. Podobnou výzvu Russoovi zveřejnili už při premiéře Infinity War, aby měl každý příležitost vidět film bez vyzrazených překvapení, i když zrovna nestíhá úvodní premiéru. Stejně jako loni Russoovi končí sloganem: „Thanos vyžaduje vaše mlčení“.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#DontSpoilTheEndgame

Příspěvek sdílený The Russo Brothers (@therussobrothers),

Takže pokud znáte jakékoliv spoilery, nesdílejte je prosím bez varování v diskusích. Jestli se nemůžete dočkat příštího týdne, kdy bude mít Endgame premiéru, je tu několik nejnovějších spotů, oficiálně zveřejněných Marvelem, které ukazují ždibíček nových záběrů, aniž by odhalily příliš. Dole v galerii najdete nové plakáty.

Po zničujících událostech Avengers: Infinity War je kvůli zásahu šíleného Titána Thanose vesmír v rozvalinách. S pomocí zbývajících spojenců se musí Avengers ještě jednou dát dohromady, aby odčinili Thanosovo dílo a navrátili do vesmíru pořádek jednou pro vždy. Ať už následky budou jakékoliv.

V hlavních rolích: Chris Evans, Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Josh Brolin, Karen Gillan, Brie Larson, Paul Rudd, Don Cheadle, Bradley Cooper a mnozí další. Režíruje Anthony a Joe Russoovi. Datum české a slovenské premiér je stanovené na 25. 4. 2019.

Avengers: Endgame

03.05.2019 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 4

Avengers: Endgame: Nešiřte spoilery, prosí tvůrci. Thanos vyžaduje vaše mlčení | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Nešiřte spoilery, prosí tvůrci. Thanos vyžaduje vaše mlčení | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Nešiřte spoilery, prosí tvůrci. Thanos vyžaduje vaše mlčení | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Nešiřte spoilery, prosí tvůrci. Thanos vyžaduje vaše mlčení | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest