Black Widow slibuje akční scény, jaké jiné komiksovky nemají

Black Widow slibuje akční scény, jaké jiné komiksovky nemají | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 8 obrázků
Vydání Black Widow je sice ještě relativně dost daleko, už teď se však tvůrci rozhodli o nejnovější marvelovce měco málo prozradit.

Většinu z posledních novinek o Black Widow odhalila scenáristka Jac Schaeffer. Jednou z nejsilnějších stránek filmu podle ní bude hlavně dosud neviděná akce. Bojové scény budou prý úplně jiné než v ostatních komiksovkách. Akce se bude točit hlavně kolem intenzivního boje na blízko, který prý nepostrádá skvělou choreografii a dokonce ani surovost. Scénám by pak neměla chybět ani určitá míra násilí. Z ostatních filmů z MCU bude mít k bitkám z Black Widow podle Schaeffer asi nejblíže druhý Captain America.

Dále scenáristka promluvila o tom, jak film navazuje na zbytek MCU. Hlavně tedy na Civil War, po které se bude sólovka Black Widow z velké části odehrávat. Poté, co pomohla Natasha (Scarlett Johannson) uniknout Stevovi s Buckym z berlínského letiště, bude donucena spoléhat se pouze sama na sebe. Kromě toho se pak bude muset také poprat se svou temnou minulostí. A také samozřejmě s ústředním padouchem, tajemným Taskmasterem, který by ve filmu měl naplno ukázat své bojové schopnosti, včetně svých bleskových reflexů.

Poslední novinka týkající se Natashy Romanoff se vrací k Avengers: Endgame a pochází od bratrů Russoových. Ti prozradili, proč vlastně hrdinka, na rozdíl od Tonyho Starka (Robert Downey Jr.), nedostala ve filmu žádný pohřeb. Tím důvodem je právě její připravovaná sólovka. Tonymu už po Endgame nebývá žádný film, čtvrtí Avengers byli tedy poslední chvílí, kdy jsme se s hrdinou mohli rozloučit. Natasha má naopak před sebou ještě celý celovečerák, kde dostane víc prostoru než kdy dříve.

Premiéra filmu je naplánována na 1. května 2020.

Zdroj: Inverse

Galerie: 9

Black Widow slibuje akční scény, jaké jiné komiksovky nemají | Fandíme filmu Black Widow slibuje akční scény, jaké jiné komiksovky nemají | Fandíme filmu Black Widow slibuje akční scény, jaké jiné komiksovky nemají | Fandíme filmu Black Widow slibuje akční scény, jaké jiné komiksovky nemají | Fandíme filmu Black Widow slibuje akční scény, jaké jiné komiksovky nemají | Fandíme filmu Black Widow slibuje akční scény, jaké jiné komiksovky nemají | Fandíme filmu Black Widow slibuje akční scény, jaké jiné komiksovky nemají | Fandíme filmu Black Widow slibuje akční scény, jaké jiné komiksovky nemají | Fandíme filmu Black Widow slibuje akční scény, jaké jiné komiksovky nemají | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest