Candyman: Nová verze hororové klasiky se začne točit každým dnem

Candyman: Nová verze hororové klasiky se začne točit každým dnem | Fandíme filmu Zobrazit další 4 obrázky
Natáčení pokračování hororové klasiky z dílny Jordana Peelea se vypraví do Chicaga.

Už nějakou dobu víme, že se připravuje volný sequel a svým způsobem restart kultovní hororové série Candyman. Za projektem stojí jako producent Jordan Peele (Get Out, Us), který napsal spolu s Winem Rosenfeldem (producent BlacKkKlansman) také scénář. Režie se ujme Nia DaCosta (Little Woods), v ústřední roli Candymana se vrátí Tony Todd, v dalších rolích se pak objeví Yahya Abdul-Mateen II (Aquaman, Black Mirror) a Teyonah Parris (If Beale Street Could Talk).

Také už víme, kdy přesně se začne natáčet. Produkce začne už velmi brzy, konkrétně někdy v polovině srpna. Natáčení bude probíhat až do podzimu výhradně v Chicagu a okolí, kde se koneckonců má film i odehrávat. S takto blížícím se natáčením se už v nadcházejících měsících určitě můžeme těšit na první trailer, popřípadě na datum vydání, které bude s největší pravděpodobností naplánované někdy na příští rok.

Zdroj: Chicago Tribune

Galerie: 5

Candyman: Nová verze hororové klasiky se začne točit každým dnem | Fandíme filmu Candyman: Nová verze hororové klasiky se začne točit každým dnem | Fandíme filmu Candyman: Nová verze hororové klasiky se začne točit každým dnem | Fandíme filmu Candyman: Nová verze hororové klasiky se začne točit každým dnem | Fandíme filmu Candyman: Nová verze hororové klasiky se začne točit každým dnem | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest