Vita & Virginia: Milostná romance dvou slavných žen v prvním traileru

Vita & Virginia: Milostná romance dvou slavných žen v prvním traileru | Fandíme filmu Zobrazit dalších 6 obrázků
Gemma Arterton a Elizabeth Debicki propadly vášnivé lásce.

Životopisný snímek Vita & Virginia upoutal naší pozornost před dvěma lety, kdy se rolí známých spisovatelek měly zhostit Gemma Arterton (Princ z Persie: Písky času) a Eva Green. Druhá jmenovaná musela nakonec kvůli jiným závazkům roli opustit a její místo převzala kolegyně Elizabeth Debicki (Velký Gatsby).

Uprostřed bohémské smetánky z dvacátých let minulého století film vypráví pravdivý příběh literární milostné aféry, která podnítila představivost jedné z nejslavnějších spisovatelek té doby. Vita Sackville-West (Arterton) je drzá, aristokratická manželka diplomata, jež odmítá být svazována manželstvím a proto neodmítne pokušení se stejným pohlavím. Když potká brilantní, ale ustaranou Virginii Woolf (Debicki), její výstřední genialita a záhadný půvab Vitu k slavné spisovatelce začnou okamžitě přitahovat. Tak začíná intenzivní vášnivý vztah, který je poznamenán všestrannou touhou, intelektuálními dovednostmi a destruktivní žárlivostí, které obě ženy hluboce promění a inspirují Woolfovou k napsaní jednoho z jejích největších děl.

Vita and Virginia má být nadčasový milostný příběh, který moderním stylem vypráví o dvou ženách, jež rozbily sociální překážky, aby našly útěchu ve svém zakázaném spojení.
Film bude mít premiéru ve vybraných kinech 23. 8. a o týden později bude dostupný na VOD.

Zdroj: Comingsoon

Galerie: 7

Vita & Virginia: Milostná romance dvou slavných žen v prvním traileru | Fandíme filmu Vita & Virginia: Milostná romance dvou slavných žen v prvním traileru | Fandíme filmu Vita & Virginia: Milostná romance dvou slavných žen v prvním traileru | Fandíme filmu Vita & Virginia: Milostná romance dvou slavných žen v prvním traileru | Fandíme filmu Vita & Virginia: Milostná romance dvou slavných žen v prvním traileru | Fandíme filmu Vita & Virginia: Milostná romance dvou slavných žen v prvním traileru | Fandíme filmu Vita & Virginia: Milostná romance dvou slavných žen v prvním traileru | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest