Tenkrát v Hollywoodu: Ve filmu se možná objeví i Jack Nicholson

Tenkrát v Hollywoodu: Ve filmu se možná objeví i Jack Nicholson | Fandíme filmu Zobrazit dalších 9 obrázků
Quentin Tarantino do kin možná vypustí delší verzi snímku než jakou promítal na festivlau v Cannes. Koukněte na nový spot.

Na filmovém festivalu v Cannes se již promítala novinka Quentina TarantinaTenkrát v Hollywoodu. Ve filmu si zahraje obrovské množství herců, včetně Leonarda DiCapria, Brada Pitta, Margot Robbie a Ala Pacina. Jeden z méně známých herců, který se ve filmu objeví je Lew Temple (Rango).

Ten v rozhovoru odpovídal na otázku, jak se mu líbilo natáčení, a ve své odpovědi možná odhalil účast jednoho legendárního herce. Tím není nikdo jiný než Jack Nicholson (Přelet nad kukaččím hnízdem, Osvícení). Ve své odpovědi si pochvaloval možnost sledovat ty nejlepší herce v branži a jeden z herců kterého zmínil, byl právě Nicholson.

Otázkou zůstává, proč se o herci nezmínila ani jedná recenze z Cannes. Možná se všichni kritici opravdu snažili nezkazit překvapení. Pravděpodobnější možnost ovšem je, že byl herec z filmu vystřižen. Tarantino prozradil, že v Cannes promítal nejkratší možnou verzi snímku. Přemýšlí ovšem, že snímek přestříhá a do kin pustí delší verzi. Objeví se v ní Jack Nicholson? To zjistíme asi až 15. 8. 2019, kdy jde snímek do našich kin.

Nedávno vyšel nový TV spot, který neukazuje mnoho nového, ale jako úderné lákadlo slouží výborně.

Příběh je zasazen do Los Angeles léta roku 1969. Hrdinou je herec z úspěšného TV seriálu, který se snaží stát filmovou hvězdou (Leonardo DiCaprio). Jeho parťák, který mu dělá v seriálu kaskadéra (Brad Pitt), se pokouší o to samé. Vyprávění se má odehrávat na pozadí strašlivé vraždy Sharon Tate (Margot Robbie) a jejích přátel, kterou spáchal kult přívrženců Charlese Mansona. Dále hrají Al Pacino, Kurt Russell, Tim Roth, Michael Madsen, Damian Lewis, Timothy Olyphant, Dakota Fanning, Emile Hirsch, Clifton Collins Jr., Luke Perry, James Marsden, Zoë Bell či Scoot McNairy, Režíruje a scénář napsal Quentin Tarantino. Datum české a slovenské premiéry je stanoveno na 15. 8. 2019.

Zdroj: Comicbook

Galerie: 10

Tenkrát v Hollywoodu: Ve filmu se možná objeví i Jack Nicholson | Fandíme filmu Tenkrát v Hollywoodu: Ve filmu se možná objeví i Jack Nicholson | Fandíme filmu Tenkrát v Hollywoodu: Ve filmu se možná objeví i Jack Nicholson | Fandíme filmu Tenkrát v Hollywoodu: Ve filmu se možná objeví i Jack Nicholson | Fandíme filmu Tenkrát v Hollywoodu: Ve filmu se možná objeví i Jack Nicholson | Fandíme filmu Tenkrát v Hollywoodu: Ve filmu se možná objeví i Jack Nicholson | Fandíme filmu Tenkrát v Hollywoodu: Ve filmu se možná objeví i Jack Nicholson | Fandíme filmu Tenkrát v Hollywoodu: Ve filmu se možná objeví i Jack Nicholson | Fandíme filmu Tenkrát v Hollywoodu: Ve filmu se možná objeví i Jack Nicholson | Fandíme filmu Tenkrát v Hollywoodu: Ve filmu se možná objeví i Jack Nicholson | Fandíme filmu

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest