Knives Out: První trailer na detektivku s Danielem Craigem, od režiséra Star Wars

Knives Out: První trailer na detektivku s Danielem Craigem, od režiséra Star Wars | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
Rian Johnson natočil s hvězdným obsazením tradiční "poirotovskou" detektivku s moderním cítěním, humorem a nevšedními charaktery.

Režisér Rian Johnson po Star Wars: Posledních z Jediů opět usedl za kameru a natočil o poznání komornější snímek z detektivního ranku, který svým zpracováním i příběhem v mnohém připomíná nedávnou moderně pojatou Vraždu v Orient expresu s legendárním Herculem Poirotem. Knives Out nabízí celou plejádu velkých hereckých osobností včetně Daniela Craiga, Jamie Lee Curtis nebo Chrise Evanse a první trailer nás připravuje na napínavé vyšetřování plné svérázného humoru.

Ukázka se předvádí se svou mysteriózní atmosférou prošpikovanou několika vtípky i akční naháněčkou v automobilech. Taktéž se dozvídáme něco o zápletce: Poté, co zemře patriarcha zámožné rodiny (Christopher Plummer), jsou podezřelí úplně všichni, a nakonec bude na Craigovi, aby celý případ vyřešil. Je tedy jisté, že nás čeká pořádně zamotaný děj, plný šokujících zvratů i odhalení, přesně tak, jak tomu u podobných detektivních filmů bývá a jak to máme rádi.

V hlavních rolích: Daniel Craig, Chris Evan, Jamie Lee Curtis, Ana de Armas, Toni Collette, Don Johnson, Michael Shannon, LaKeith Stanfield, Katherine Langford, Jaeden Martell a Christopher Plummer. Česká i slovenská premiéra je naplánovaná na 28.11. 2019.

Dole v galerii najdete první fotky.

Galerie: 7

Knives Out: První trailer na detektivku s Danielem Craigem, od režiséra Star Wars | Fandíme filmu Knives Out: První trailer na detektivku s Danielem Craigem, od režiséra Star Wars | Fandíme filmu Knives Out: První trailer na detektivku s Danielem Craigem, od režiséra Star Wars | Fandíme filmu Knives Out: První trailer na detektivku s Danielem Craigem, od režiséra Star Wars | Fandíme filmu Knives Out: První trailer na detektivku s Danielem Craigem, od režiséra Star Wars | Fandíme filmu Knives Out: První trailer na detektivku s Danielem Craigem, od režiséra Star Wars | Fandíme filmu Knives Out: První trailer na detektivku s Danielem Craigem, od režiséra Star Wars | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest