Star Wars: Vzestup Skywalkera: Návrat Rey po Epizodě IX je nepravděpodobný

Star Wars: Vzestup Skywalkera: Návrat Rey po Epizodě IX je nepravděpodobný | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
Daisey Ridley, herečka Rey, si nemyslí, že ji po Epizodě IX v její roli ještě uvidíme. Nic není definitivní, ale Star Wars: Vzestup Skywalkera je opravdu konec ságy. 

19. 12. 2019 vtrhne do českých a slovenských kin Star Wars: Vzestup Skywalkera, který je propagován jako závěr devítidílné Star Wars ságy. Mark Hamill nedávno prozradil, že by se měl naposledy objevit v ikonické roli Luka Skywalkera. To samé si myslí Daisey Ridley o své postavě Rey.

Na otázku, zda se Rey na plátna kin po Epizodě IX ještě vrátí, odpověděla: „Momentálně si to nedokážu představit, konec Vzestupu Skywalkera je velmi uspokojující. Je to opravdu konec celé ságy. Ale nevím, co se stane za několik let. Momentálně je ve Star Wars sáze tolik postav, které nikdy nebyly pořádně prozkoumány. Tvůrci mají opravdu na výběr, s kým chtějí pracovat a jaké příběhy chtějí odvyprávět. Takže momentálně je návrat Rey nepravděpodobný. Ale kdo ví? Šance na návrat možná přijde odnikud zcela sama.“

Toto prohlášení malinko odporuje dřívějším spekulacím, které návrat Rey v dalších filmech předpovídaly. Ovšem nic nikdy nebylo potvrzené, a i já osobně si myslím, že by bylo dobré teď ságu pořádně ukončit a do budoucna se věnovat zcela novým příběhům.

Zdroje: Indiewire

Galerie: 7

Star Wars: Vzestup Skywalkera: Návrat Rey po Epizodě IX je nepravděpodobný | Fandíme filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera: Návrat Rey po Epizodě IX je nepravděpodobný | Fandíme filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera: Návrat Rey po Epizodě IX je nepravděpodobný | Fandíme filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera: Návrat Rey po Epizodě IX je nepravděpodobný | Fandíme filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera: Návrat Rey po Epizodě IX je nepravděpodobný | Fandíme filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera: Návrat Rey po Epizodě IX je nepravděpodobný | Fandíme filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera: Návrat Rey po Epizodě IX je nepravděpodobný | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest