Star Wars: Vzestup Skywalkera: Mark Hamill potvrdil, jakým způsobem se Luke Skywalker vrátí v Epizodě IX

Star Wars: Vzestup Skywalkera: Mark Hamill potvrdil, jakým způsobem se Luke Skywalker vrátí v Epizodě IX | Fandíme filmu
Lucasfilm
Zobrazit další 4 obrázky
Mark Hamill doufá, že půjde o jeho opravdu poslední účast ve vesmírné sáze. V Epizodě IX se ukáže jako duch Síly. 

Herec Mark Hamill momentálně propaguje novou Dětskou hru, která má již dnes ve Spojených státech amerických svou premiéru. My si budeme muset ještě měsíc počkat, česká a slovenská premiéra jsou stanovené na 25. 7. 2019. Na červeném koberci po speciálním promítání Dětské hry měli novináři možnost klást Markovi otázky. A jak vás asi nepřekvapí, řeč přišla i na deváté Star Wars.

Jak jsme všichni věděli už z oficiální castingové listiny, Mark Hamill se ve Star Wars: Vzestup Skywalkera opravdu ukáže. Herec nicméně dodal, že Lukeův příběh byl definitivně uzavřen již v osmém díle a tentokrát se objeví jako duch Síly, jak jsme dosud mohli pouze spekulovat. Z formulace jeho odpovědi se dá předpokládat, že jeho role nebude nikterak významná a opravdu bude mít jen minimum prostoru. Mark už opravdu doufá, že se bude jednat o jeho poslední roli ve vesmírné sáze. Všechno to jsme již delší dobu předpokládali, ale teď to máme černé na bílém od samotného Luka Skywalkera.

Star Wars: Epizoda IX je závěrečným dílem populární filmové série. Režíruje J.J. Abrams, scénář napsal společně s Chrisem Terriem. Produkuje Kathleen Kennedy. V hereckých rolích se vracejí Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo, Billie Lourd, Mark Hamill, Anthony Daniels, Billy Dee Williams a Carrie Fisher. Nově obsazení doplňují Naomi Ackie, Richard E. Grant a Keri Russell. Datum premiéry je stanovené na 20. 12. 2019.

Galerie: 5

Star Wars: Vzestup Skywalkera: Mark Hamill potvrdil, jakým způsobem se Luke Skywalker vrátí v Epizodě IX | Fandíme filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera: Mark Hamill potvrdil, jakým způsobem se Luke Skywalker vrátí v Epizodě IX | Fandíme filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera: Mark Hamill potvrdil, jakým způsobem se Luke Skywalker vrátí v Epizodě IX | Fandíme filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera: Mark Hamill potvrdil, jakým způsobem se Luke Skywalker vrátí v Epizodě IX | Fandíme filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera: Mark Hamill potvrdil, jakým způsobem se Luke Skywalker vrátí v Epizodě IX | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest