Judy: Trailer na další životopisné drama o legendární hudební hvězdě

Judy: Trailer na další životopisné drama o legendární hudební hvězdě | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
Renée Zellweger se představuje jako Judy Garland.

Hudební životopisná dramata jsou po úspěchu Bohemian Rhapsody v kurzu. A ochuzeni o ně nebudeme ani v blízké budoucnosti. Kromě filmu na motivy života Eltona Johna Rocketman se dočkáme také projektu nazvaného jednoduše Judy.

Ten bude mapovat osudy legendární herečky a jazzové zpěvačky Judy Garland. Hlavní role se ujala Renée Zellweger a byť se to na první pohled může zdát jako ne úplně ideální volba, po zhlédnutí traileru pravděpodobně pochybovači změní názor.

Renée očividně intenzivně studovala pohyby a grimasy ikonické hollywoodské hvězdy a opravdu v mnoha momentech Judy připomíná.

Samotný trailer není příběhové orientovaný, spíše vás zarhne směsicí různých záběrů, které pocházejí z několika období života milované celebrity. 

A rozhodně to vypadá jako film, který by se mohl stát miláčkem recenzentů a filmových porot. Pokud se z něj tedy nevyklube jen laciný pokus o ždímání emocí, což se občas v případě podobných projektů stává.

Jestli platí možnosti A), nebo B), to se dozvíme během premiéry 26. září. Respektive my možná ne, protože datum uvedení v České republice ještě oznámeno nebylo.

Galerie: 6

Judy: Trailer na další životopisné drama o legendární hudební hvězdě | Fandíme filmu Judy: Trailer na další životopisné drama o legendární hudební hvězdě | Fandíme filmu Judy: Trailer na další životopisné drama o legendární hudební hvězdě | Fandíme filmu Judy: Trailer na další životopisné drama o legendární hudební hvězdě | Fandíme filmu Judy: Trailer na další životopisné drama o legendární hudební hvězdě | Fandíme filmu Judy: Trailer na další životopisné drama o legendární hudební hvězdě | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest