Avengers: Endgame - Režiséři poděkovali divákům za to, že film překonal 144 rekordů

Avengers: Endgame - Režiséři poděkovali divákům za to, že film překonal 144 rekordů | Fandíme filmu
Zobrazit další 2 obrázky
Bratři Russoové mají pro fanoušky vzkaz. Nová upoutávka připomíná řadu skvělých záběrů z filmu.

Premiéra jedné z největších filmových událostí posledních let, Avengers: Endgame, je za námi. A tržby z prvního víkendu překonaly očekávaní. V USA a Kanadě odstartoval film s 350 miliony dolarů a celosvětově to bylo dokonce cca 1,21 miliardy dolarů.

To jsou rekordní čísla a ne jediná. Dohromady už stačili Avengers: Endgame překonat 144 různých dílčích rekordů a to je samozřejmě nevídaný úspěch. Režisérské duo bratří Russoových moc dobře ví, komu za to vděčí a tak na Instagramu zveřejnili děkovný vzkaz, který zní:

"Chtěli bychom poděkovat všem, kteří s námi vyrazili na tohle dobrodružství, ať už hned na začátku nebo se přidali v průběhu. Vyrostli jsme ve velké milující rodině, která si vyprávěla příběhy u stolu během večeře, abychom se navzájem pobavili. Teď vyprávíme příběhy světu. A to vše díky vám... každému jednomu z vás. Se spoustou lásky a respetku... bratři Russoové."

Budoucnost bratří Russoových u Marvelu zatím není jasná. V minulosti pánové několikrát naznačili, že by velmi rádi natočili filmovou adaptaci legendárního komiksu Secret Wars, ale nic takového zatím není v plánu. Je tak otázkou, zda Russoové budou dál s Marvelem spolupracovat nebo se vydají jiným směrem.

Nově zveřejněná upoutávka připomíná řadu skvělých záběrů z filmu:

Zdroj: Instagram, BoxOfficeMojo

Avengers: Endgame

03.05.2019 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 3

Avengers: Endgame - Režiséři poděkovali divákům za to, že film překonal 144 rekordů | Fandíme filmu Avengers: Endgame - Režiséři poděkovali divákům za to, že film překonal 144 rekordů | Fandíme filmu Avengers: Endgame - Režiséři poděkovali divákům za to, že film překonal 144 rekordů | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest