The Menu: Emma Stone a Ralph Fiennes na opuštěném ostrově v kuchařském hororu

The Menu: Emma Stone a Ralph Fiennes na opuštěném ostrově v kuchařském hororu | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
Slavná herecká dvojice zjistí, že i při poznávání nových gastronomických zážitků může jít o život.

Režisér Alexander Payne (Nebraska, Bokovka) pro nás všechny chystá exkluzivní menu. A podle prvních informací nebudeme jediní, kdo si užije jeho „kulinářské umění“. Jeho nejnovější snímek The Menu bude zasazen do společnosti oceňující vysoké kulinářské standardy. Mladý pár dostane tajemnou pozvánku, která je vybídne k návštěvě luxusní restaurace na vzdáleném ostrově. Hlavním tahákem by pak měla být přítomnost světoznámého šéfkuchaře, který svým hostům slibuje „život měnící“ menu se šokujícím překvapením na závěr.

Tvůrci slibují neodolatelnou kombinaci komedie, horroru a thrilleru v neotřelém podání, která bude plná nečekaných překvapení. Polovinu manželského páru by měla ztvárnit Emma Stone. O obsazení její drahé polovičky prozatím zdroje mlčí. V roli šíleného kuchaře se objeví Ralph Fiennes. Natáčení začne letos v listopadu. S premiérou tak lze výhledově počítat někdy na podzim příštího roku.

Zdroj: Collider

Galerie: 5

The Menu: Emma Stone a Ralph Fiennes na opuštěném ostrově v kuchařském hororu | Fandíme filmu The Menu: Emma Stone a Ralph Fiennes na opuštěném ostrově v kuchařském hororu | Fandíme filmu The Menu: Emma Stone a Ralph Fiennes na opuštěném ostrově v kuchařském hororu | Fandíme filmu The Menu: Emma Stone a Ralph Fiennes na opuštěném ostrově v kuchařském hororu | Fandíme filmu The Menu: Emma Stone a Ralph Fiennes na opuštěném ostrově v kuchařském hororu | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest