Cruella: Ikonická záporačka ze 101 Dalmatinů hledá svou ještě zlejší mentorku

Cruella: Ikonická záporačka ze 101 Dalmatinů hledá svou ještě zlejší mentorku | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 7 obrázků
A o roli je mezi hereckou elitou pořádný zájem.

Pořádně velká rvačka se strhla o hlavní zápornou roli v nadcházejícím příběhu o mladé Cruelle de Vile. Kolem postavy jménem Baroness, která měla stát na počátku událostí, které transformovaly mladou a důvěřivou dívku Estellu, v ikonickou Cruellu ze snímku 101 Dalmatinů, krouží celá řada známých jmen. Největší šance se v této chvíli přisuzuji Nicole Kidman, která by s Emmou Stone bezesporu vytvořila skvělou dvojici. Zdaleka ale není jediná, často se rovněž skloňují jména jako Emma Thompson, Charlize Theron, Demi Moore nebo Julianne Moore. Jistě uznáte, že je rozhodně z čeho vybírat. Finální rozhodnutí můžeme očekávat v nejbližších týdnech. Natáčení by totiž mělo začít letos v létě v Londýně.

K režisérovi Craigu Gillespiemu (Já, Tonya) se mezitím přidal scénárista Tony McNamara (Favoritka). Spekuluje se rovněž o obsazení Deva Patela (Milionář z Chatrče). Synopse je následující:

Londýn přelomu 70. a 80. let byl místem protikladů. Končila éra modernity a ke slovu se dostávaly punk a disco. A právě zde začíná příběh mladé Estelly (Cruella de Vile), která žije po boku všemožných vyvrhelů a zločinců na okraji společnosti. A právě tehdy se začnou formovat počátky její slavné nenávisti k dalmatinům.

P.S. Mezitím představitelka původní Cruelly (Glenn Close) prohlásila, že by se ráda vrátila, i ve formě malého camea. Tak uvidíme, jestli se ji její přání splní. Zatím se můžete podívat na její působivou hereckou kreaci ze slavného filmu 101 Dalmatinů.

Zdroj: Movieweb

Galerie: 8

Cruella: Ikonická záporačka ze 101 Dalmatinů hledá svou ještě zlejší mentorku | Fandíme filmu Cruella: Ikonická záporačka ze 101 Dalmatinů hledá svou ještě zlejší mentorku | Fandíme filmu Cruella: Ikonická záporačka ze 101 Dalmatinů hledá svou ještě zlejší mentorku | Fandíme filmu Cruella: Ikonická záporačka ze 101 Dalmatinů hledá svou ještě zlejší mentorku | Fandíme filmu Cruella: Ikonická záporačka ze 101 Dalmatinů hledá svou ještě zlejší mentorku | Fandíme filmu Cruella: Ikonická záporačka ze 101 Dalmatinů hledá svou ještě zlejší mentorku | Fandíme filmu Cruella: Ikonická záporačka ze 101 Dalmatinů hledá svou ještě zlejší mentorku | Fandíme filmu Cruella: Ikonická záporačka ze 101 Dalmatinů hledá svou ještě zlejší mentorku | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest