Avengers: Endgame utrpěli zásadní úniky záběrů z filmu + nostalgický trailer

Avengers: Endgame utrpěli zásadní úniky záběrů z filmu + nostalgický trailer | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
Buďte extrémně opatrní, záběry ze čtvrtých Avengers unikly online.

Jestli chcete vidět Avengers: Endgame „neposkvrnění“, měli byste začít uvažovat o dvoutýdenním přestěhování někam do lesů. Dnes na internet uniklo několik minut z filmu, dokonce z několika klíčových scén. Záběry jsou skutečně autentické. Tady je nebudeme šířit ani blíže rozebírat. Zároveň poprosíme čtenáře, aby byli toleranční k ostatním uživatelům a o záběry nerozebírali v komentářích. Můžeme nicméně potvrdit, že Marvel v oficiální kampani opravdu ukazuje jen zlomek toho, co bude ve filmu k vidění a na diváky čeká ohromné množství překvapení. Tak při procházení sociálních sítí buďte opatrní. Tyhle momenty opravdu chcete vidět poprvé na plátně a ne v hnusné kvalitě na počítači.

Místo hledání úniků si raději pusťte nový nostalgický trailer, který je až na pár záběrů prakticky celý poskládaný z momentů z předešlých filmů. A přesto dokáže dokonale nahnat mráz do zad a nalákat do kina. V galerii můžete z oficiální upoutávky vidět screenshoty.

Po zničujících událostech Avengers: Infinity War je kvůli zásahu šíleného Titána Thanose vesmír v rozvalinách. S pomocí zbývajících spojenců se musí Avengers ještě jednou dát dohromady, aby odčinili Thanosovo dílo a navrátili do vesmíru pořádek jednou pro vždy. Ať už následky budou jakékoliv.

V hlavních rolích: Chris Evans, Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Josh Brolin, Karen Gillan, Brie Larson, Paul Rudd, Don Cheadle, Bradley Cooper a mnozí další. Režíruje Anthony a Joe Russoovi. Datum české a slovenské premiér je stanovené na 25. 4. 2019.

Galerie: 6

Avengers: Endgame utrpěli zásadní úniky záběrů z filmu + nostalgický trailer | Fandíme filmu Avengers: Endgame utrpěli zásadní úniky záběrů z filmu + nostalgický trailer | Fandíme filmu Avengers: Endgame utrpěli zásadní úniky záběrů z filmu + nostalgický trailer | Fandíme filmu Avengers: Endgame utrpěli zásadní úniky záběrů z filmu + nostalgický trailer | Fandíme filmu Avengers: Endgame utrpěli zásadní úniky záběrů z filmu + nostalgický trailer | Fandíme filmu Avengers: Endgame utrpěli zásadní úniky záběrů z filmu + nostalgický trailer | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest