Star Wars: Poslední z Jediů - Představitel Yody film znovu obhajuje

Star Wars: Poslední z Jediů - Představitel Yody film znovu obhajuje | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
Frank Oz se ohradil proti kritice - úkolem filmů není plnit přání jednotlivých diváků.

Star Wars: Poslední z Jediů byly filmem, který se na to nebál jít trochu jinak a zatímco sedmá epizoda by se s trochou přehánění dala nazvat remakem čtvrtého dílu, tak Poslední z Jediů k několika typickým aspektům universa Hvězdných válek přistupoval velmi svérázně a odvážně. 

To očekávatelně vyvolalo u některých zarytých fandů negativní reakci a pustili se do intenzivní kritiky filmu. Někteří dokonce žádali, aby byl Poslední z Jediů odebrán z oficiální dějové linie Hvězdných válek. 

Ale mnozí lidé se filmu naopak zastávají. Ať už jsou to novináři, kteří většinou hodnotili pozitivně, tak samozřejmě i herci. Například Frank Oz (Yoda), který se už poněkolikáte rozhodl vyjádřit filmu podporu:

"Miluji ten film. Všichni lidé co nemají rádi tuhle 'Jedi' záležitost...to je prostě kravina. Je to otázka očekávání. Film nenaplnil jejich očekávání. Ale jako filmaři tu nejsme od toho, abychom naplnili očekávání lidí."

Je zřejmé, že mnozí diváci očekávali, že dostanou klasické Hvězdné války, které se budou držet zažitých hranic. Ale režisér Rian Johnson to zkusil jinak a na jedné straně si za to vysloužil chválu, ale také tu byla spousta těch, kteří mu to dali lidově řečeno "sežrat" a tvrdě se do něj na sociálních sítích pustili. 

Nicméně tvůrci si stojí za svým a jsou na film pyšní. A kromě toho, osmá epizoda utržila 1,33 miliard dolarů, což je druhý nejlepší výsledek hned po Síla se probouzí. Rian Johnson navíc zjevně má i důvěru studia, které mu svěřilo hned celou další trilogii filmů.

Zdroj: IndieWire

Star Wars: Poslední z Jediů

15.12.2017 | USA, Velká Británie, Mexiko, Irsko
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 7

Star Wars: Poslední z Jediů - Představitel Yody film znovu obhajuje | Fandíme filmu Star Wars: Poslední z Jediů - Představitel Yody film znovu obhajuje | Fandíme filmu Star Wars: Poslední z Jediů - Představitel Yody film znovu obhajuje | Fandíme filmu Star Wars: Poslední z Jediů - Představitel Yody film znovu obhajuje | Fandíme filmu Star Wars: Poslední z Jediů - Představitel Yody film znovu obhajuje | Fandíme filmu Star Wars: Poslední z Jediů - Představitel Yody film znovu obhajuje | Fandíme filmu Star Wars: Poslední z Jediů - Představitel Yody film znovu obhajuje | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest