Shazam!: Nový trailer dorazil, aby hrdinu pořádně představil

Shazam!: Nový trailer dorazil, aby hrdinu pořádně představil | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 7 obrázků
Zachary Levi měsíc před premiérou ještě jednou láká diváky do kin na nový DC film, který následuje Aquamana.

Po dlouhém čekání se asi měsíc před premiérou Shazam! konečně přihlásil s dalším plnohodnotným trailerem. A je třeba říct, že v něm snímek především utvrdil to, co nám sliboval už dříve. Tedy superhrdinskou komedii, ve které je objevování superschopností rošťácká kratochvíle. Zachary Levi hraje kluka v dospělém těle skvěle a Jack Dylan Grazer v roli kamaráda Freddyho potvrzuje, že bude ve snímku neméně důležitou součástí, jako samotný superhrdina. Se schopnostmi je legrace, s dospělou vizáží také a baví i způsob, jakým snímek odkazuje k širšímu světu DC. Tohle by prostě mohla být správná legrace.

Filmaři jinak v rozhovorech potvrdili, že podobně jako Aquaman neměli za úkol do děje násilně cpát žádné spojky s ostatními filmy, všechno bylo čistě na nich. Stále se spekuluje o tom, zda ve filmu bude mít cameo jeden superhrdina (poslední zvěsti naznačují, že spíš ne) a tvůrci bez mučení potvrdili, že The Rock se sice neukáže jako Shazamův tradiční protivník Black Adam, ale snímek by na něj měl alespoň nenápadně odkazovat.

Dole v galerii najdete sadu fotek, které se v posledních týdnech objevily v lepší kvalitě nebo bez vodoznaku. Pod trailerem najdete ještě jeden starší featurette.

Všichni v sobě máme superhrdinu, chce to jen trochu magie, aby se dostal ven. V případě Billyho Batsona (Asher Angel) stačí vykřiknout jediné slovo – SHAZAM! – a mazaný čtrnáctiletý kluk z pěstounské rodiny se díky prastarému čaroději (Djimon Hounsou) mění v dospělého superhrdinu Shazama (Zachary Levi). Ve vyrýsovaném božském těle je stále duše malého kluka, a tak Shazam dělá přesně to, co by se superschopnostmi udělal každý teenager: Užije si spoustu zábavy. Umí létat? Má rentgenové vidění? Dokáže metat blesky? Nebo snad přeskočit písemku? Shazam testuje meze svých sil s radostnou nezodpovědností dítěte. Avšak svoje síly se bude muset rychle naučit ovládat, aby se mohl postavit silám zla, kontrolovaným doktorem Thaddeusem Sivanou (Mark Strong).

Dále hrají Jack Dylan Grazer, Faithe Herman, Ian Chen, Jovan Armand Cooper Andrews. Režíruje David F. Sandberg, scénář napsal Darren Lemke, datum premiéry v Česku a na Slovensku je stanovené na 4. 4. 2019.

Zdroje: Slashfilm

Shazam!

05.04.2019 | USA
Akční, Sci-Fi, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 8

Shazam!: Nový trailer dorazil, aby hrdinu pořádně představil | Fandíme filmu Shazam!: Nový trailer dorazil, aby hrdinu pořádně představil | Fandíme filmu Shazam!: Nový trailer dorazil, aby hrdinu pořádně představil | Fandíme filmu Shazam!: Nový trailer dorazil, aby hrdinu pořádně představil | Fandíme filmu Shazam!: Nový trailer dorazil, aby hrdinu pořádně představil | Fandíme filmu Shazam!: Nový trailer dorazil, aby hrdinu pořádně představil | Fandíme filmu Shazam!: Nový trailer dorazil, aby hrdinu pořádně představil | Fandíme filmu Shazam!: Nový trailer dorazil, aby hrdinu pořádně představil | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest