Star Wars: Příští film už začal s přípravami

Star Wars: Příští film už začal s přípravami | Fandíme filmu Zobrazit dalších 7 obrázků
Lucasfilm zařídil vše potřebné k tomu, aby mohl spustit přípravy příštího Star Wars filmu.

Informací o Star Wars filmech, které přijdou do kin po Epizodě IX, nemáme mnoho. I přesto to ale vypadá, že Lucasfilm a Disney začínají minimálně jeden z nich připravovat. Server Fantha Tracks totiž přišel s informací, že v říjnu založená londýnská firma E&E INDUSTRIES (UK) LIMITED byla vytvořena právě pro produkci dalšího snímku z předaleké galaxie.

Abychom vás uvedli do problému, pro všechny soudobé Star Wars filmy jsou pod Disneym zakládány menší společnosti. Ty poté řeší produkci jednotlivých snímků. Dříve se tak jednalo třeba o SPACE BEAR INDUSTRIES u Posledního z Jediů nebo o CARBONADO INDUSTRIES u deváté Epizody.

Fantha Tracks dosud odhalily produkční společnosti a pracovních názvy všech Star Wars filmů, které vznikly pod konglomerátem Disney. Ten příští je podle jejich informací první díl trilogie Riana Johnsona. To je celkem překvapivé, vzhledem k tomu, že to nějakou dobu vypadalo, že série od tvůrců Hry o trůny Benioffa a Weisse dostane přednost.

Je nutné však podotknout, že vznik produkční společnosti automaticky neznamená, že produkce byla zahájena, nebo že film nakonec vůbec vznikne. Příkladem může být samostatný snímek o Obi-Wanovi Kenobim, který sice založil svou produkční společnost a obdržel pracovní název, ale nakonec byl zrušen a jeho příběh bude pravděpodobně přetransformován do seriálové podoby.

Podle Fantha Tracks v Anglii taktéž vznikla firma SERIES III PRODUCTIONS (UK) LIMITED, která se bude starat o produkci třetího, dosud neoznámeného hraného seriálu (mohl by to být právě ten o Obi-Wanovi?).

Trilogie Riana Johnsona byla oznámena již před více než rokem, ale stále o ní nemáme žádné podrobnosti. První detaily bychom se mohli dozvědět na Star Wars Celebration, která proběhne 11. – 15. dubna.

Zdroj: Fantha Tracks

Galerie: 8

Star Wars: Příští film už začal s přípravami | Fandíme filmu Star Wars: Příští film už začal s přípravami | Fandíme filmu Star Wars: Příští film už začal s přípravami | Fandíme filmu Star Wars: Příští film už začal s přípravami | Fandíme filmu Star Wars: Příští film už začal s přípravami | Fandíme filmu Star Wars: Příští film už začal s přípravami | Fandíme filmu Star Wars: Příští film už začal s přípravami | Fandíme filmu Star Wars: Příští film už začal s přípravami | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest