Komentáře 2
T4
| 2019-03-04 08:05:19
| 0 0
V podání Johnsona je mi to fakt jedno a nevěřím, že to bude dobré. VIII díl byl nejhorší z celé série. Vůbec nemám rád ani jeho ostatní tvorbu třeba film Looper byl pro mě vrchol nudnosti. Těším se jen na IX díl protože to má zase J.J. Abrams.
Fimi
| 2019-03-03 17:32:34
| 0 0
Na nové příběhy se těším, jen doufám že se konečně odklonime od Skywalkerů, kterým se věnovalo devět filmů..sw není jen rodina Skywalkerů...
Přidat nový komentář
Pro psaní komentářů, se přihlašte.
Upravit komentář
- Recenze filmů
- Poslední komentované
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54
427
FILM
| 15.06.2026 03:57