I Am Mother: Spása lidstva je opředená robotickými lžemi

I Am Mother: Spása lidstva je opředená robotickými lžemi | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
Netflix po snímku Io přijde s další postapokalyptickou sci-fi.

Za dlouhou historii vědecko-fantastických filmů jsme si zvykli, že se v ní čas od času objeví robotické bytosti, které buď stojí na straně hrdinů nebo jim komplikují život. Ve sci-fi thrilleru I Am Mother od Netflixu se setkáme s dospívající dívkou pocházející z nové generace lidí, která má po zániku lidstva znovu zalidnit Zemi. K tomu jí má pomoci robot příznačně nazvaný Matka. Vztah mezi člověkem a strojem je však ohrožený ve chvíli, kdy se objeví zraněná cizinka, která zpochybní všechno, co Matka dívce o vnějším světě napovídala.

Hlavní role si rozebraly Hillary Swank (Million Dollar Baby) a Rose Byrne (Sunshine). Na režisérskou stoličku poprvé usedne Grant Sputore. Scénář napsal Michael Lloyd Green. Podobu opatrovnického robota si vzala do parády novozélandské studio WETA.

Na čerstvě proběhlém festivalu v Sundance film sice nevzbudil nadšení, ale i tak zaujal dost natolik, že jej zakoupil Netflix Už brzy si tedy o snímku uděláme vlastní obrázek.

V galerii najdete fotky z filmu.

Zdroj: Cominingsoon

Galerie: 5

I Am Mother: Spása lidstva je opředená robotickými lžemi | Fandíme filmu I Am Mother: Spása lidstva je opředená robotickými lžemi | Fandíme filmu I Am Mother: Spása lidstva je opředená robotickými lžemi | Fandíme filmu I Am Mother: Spása lidstva je opředená robotickými lžemi | Fandíme filmu I Am Mother: Spása lidstva je opředená robotickými lžemi | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest