TAU: Když umělá inteligence nemá slitování

TAU: Když umělá inteligence nemá slitování | Fandíme filmu Zobrazit dalších 5 obrázků
Trailer ke sci-fi thrilleru z netflixovské dílny vypadá nadmíru poutavě.

Představte si, že vás jednou v noci někdo majzne něčím po hlavě, bez problémů vás unese, cosi vám voperuje a vůbec si s vámi nějak pohraje a nakonec vám ještě oznámí, že jste součástí tajného experimentu (projektu), v němž se mimo jiné testují kapacity a učební možnosti umělé inteligence. Pakliže se nepodvolíte, velice pravděpodobně bude váš pobyt ve futuristickém domě plném rozmanitých technologických vymožeností a řízeném právě zmíněnou umělou inteligencí hodně bolestivý a nakonec dozajista zkápnete nějakým obzvláště bolestivým způsobem. Brzy navíc zjistíte, že v tom nejste sami a že vaši parťáci už v domečku hrůzy a bolesti nějakou tu dobu kempují. Bude to chtít hodně odvahy, vynalézavosti a v neposlední řadě i štěstí, abyste z téhle nepěkné šlamastyky vyvázli v jednom kuse. Zhruba taková je premisa sci-fi thrilleru TAU, ve kterém si onu oběť zahraje Maika Monroe. Do ujetého žaláře ji šoupne Ed Skrein a zastavit na kus řeči by se dle všeho měl i Gary Oldman (propůjčí hlas umělé inteligenci).

Koncept se tváří opravdu zajímavě, trailer šlape jak hodinky (dynamika, gradace) a my se můžeme těšit na 29. června 2018, kdy nám Netflix tohle děťátko režiséra Federica D'Alessandra konečně ukáže v celé kráse.

Galerie: 6

TAU: Když umělá inteligence nemá slitování | Fandíme filmu TAU: Když umělá inteligence nemá slitování | Fandíme filmu TAU: Když umělá inteligence nemá slitování | Fandíme filmu TAU: Když umělá inteligence nemá slitování | Fandíme filmu TAU: Když umělá inteligence nemá slitování | Fandíme filmu TAU: Když umělá inteligence nemá slitování | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest