Alita: Bojový anděl v Super Bowl Spotu slibuje 3D událost roku

Alita: Bojový anděl v Super Bowl Spotu slibuje 3D událost roku | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 7 obrázků
A lze tomu věřit, protože film produkuje James Cameron. Robert Rodriguez tvrdí, že budeme mít co do činění s výjimečnou hrdinkou. 

S příchodem Super Bowlu přichází každoročně velká jistota, že se na nás během finále fotbalové sezony povalí lavina filmových upoutávek. Za sebe musím říct, že ta letošní úroda byla dost chudá. Největší pozornost si pro sebe uzmuli čtvrtí Avengers a Captain Marvel a citelně chyběla řada velkých hráčů, jako Sony, Warner (ten se neúčastní pravidelně) nebo filmová část Lionsgate.

Vlastní třicetivteřinový spot dostala také Alita: Bojový anděl, která má v titulku „3D událost roku", ale to už známe z předchozích ukázek. Nepolíbeného diváka divočení dívčího kyborga ve sci-fi kulisách může zaujmout, faktem ale je, že ať koukám jak koukám, tak nových záběrů je minimum. Zajímavější je tak video níže, v němž se nás producent James Cameron a režisér Robert Rodriguez snaží blíže seznámit s titulní hrdinkou. 

Tady postupně přibývají všechny ukázky, které letošní Super Bowl přinesl. V galerii na vás čeká porce fotek z filmového světa.

Alita Battle Angel vychází ze stejnojmenné mangy a animovaného seriálu. Odehrává se v postapokalyptickém 26. století, ve kterém kybernetický doktor objeví na skládce poničeného ženského kyborga. Opravená dívka si nepamatuje vůbec nic, kromě výcviku smrtícího bojového umění. Stává se lovkyní odměn a likviduje nebezpečné kriminálníky. V rámci akčního příběhu bude mladá žena objevovat sebe sama a možná i najde lásku.

V hlavní roli Rosa Salazar, dále hrají Christoph Waltz a Jackie Earle Haley. Režíruje Robert Rodriguez, scénář napsali James Cameron a Laeta Kalogridis. Datum premiéry je stanoveno na 14. 2. 2019.

Alita: Bojový anděl

14.02.2019 | USA, Kanada
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Thriller, Romantický
Info o filmu

Galerie: 8

Alita: Bojový anděl v Super Bowl Spotu slibuje 3D událost roku | Fandíme filmu Alita: Bojový anděl v Super Bowl Spotu slibuje 3D událost roku | Fandíme filmu Alita: Bojový anděl v Super Bowl Spotu slibuje 3D událost roku | Fandíme filmu Alita: Bojový anděl v Super Bowl Spotu slibuje 3D událost roku | Fandíme filmu Alita: Bojový anděl v Super Bowl Spotu slibuje 3D událost roku | Fandíme filmu Alita: Bojový anděl v Super Bowl Spotu slibuje 3D událost roku | Fandíme filmu Alita: Bojový anděl v Super Bowl Spotu slibuje 3D událost roku | Fandíme filmu Alita: Bojový anděl v Super Bowl Spotu slibuje 3D událost roku | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest