Avengers: Endgame: Tým opět spolu v nas*ané Super Bowl ukázce

Avengers: Endgame: Tým opět spolu v nas*ané Super Bowl ukázce | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 12 obrázků
Captain America vám to jasně zopakuje: Luskejte si na ně jak chcete, ale Avengers to nikdy nevzdávají.

Super Bowl každoročně přináší celou řadu nových upoutávek z nadcházejících filmů, ale nebudeme si zastírat, že velká část našich čtenářů čekala primárně na tenhle spot. Avengers: Endgame přinesli toliko půlminutovou rychlovku, ale i těch třicet vteřin je vymazlených k dokonalosti. Upoutávka se nese v podobně pochmurném duchu jako první teaser trailer, ale něco se přeci jen změnilo. Zatímco první teaser ukazoval beznaděj, jakou Thanos svým lusknutím ze závěru Infinity War do všech vnesl, tady se deziluze mění ve vzdor, pospolitost a pořádnou naštvanost. Jak Captain America opakuje, Avengers to prostě nevzdají. Nikdy. Ani kdyby nějaký kosmický blázen lusknul a smazal polovinu všeho jsoucna. A právě to z nich dělá opravdové hrdiny. A poslední velká změna - zatímco minule byli skoro všichni hrdinové v ukázce sami, teď se začínají slučovat.

Upoutávka začíná rychlou retrospektivou padlých hrdinů, a pak už to jede. Vidíme záběry poloprázdného světa po katastrofě, který evidentně ve filmu zažijeme plnými doušky. Vidíme, že skupinová terapie není nic pro Captaina (Chris Evans). A pak už to hrdinové nevydrží a pustí se do díla. Tony Stark (Robert Downey Jr.) s Nebulou (Karen Gillan) nehodlají umřít ve vesmírné lodi bez kyslíku a jdou hezky postaru svářet, jako to udělal před lety Tony v jeskyni v prvním Iron Manovi. Osekaná kostra týmu Avengers někoho vyhlíží před základnou, Rocket (Bradley Cooper) otevírá dveře k novým zítřkům, Natasha (Scarlett Johansson) agresi vybíjí na střelnici, Ant-Man (Paul Rudd) s War Machinem (Don Cheadle) oblékají plnou polní. Thor (Chris Hemsworth) drží...deštník? Hawkeye (Jeremy Renner) čuje před sebou nějaký rudý průšvih, Captain utahuje štít a v závěrečném momentu se vracíme do haly, kterou jsme viděli už v prvním teaseru. Teď už však není prázdná, ale všichni přeživší Avengers ze Země hrdě nastupují do služby. Jen tak dál pánové, dámy a mývalové! Země vás potřebuje.

Všechny Super Bowl ukázky letošního roku postupně přibývají tady. Dole v galerii najdete první screenshoty, později připravíme pořádný rozbor, tak se stavte.

Čtvrtý díl ságy Avengers, vyvrcholení 22 provázaných filmů, předloží před diváky zásadní zlom dosavadní epické cesty. Naši milovaní hrdinové pochopí, jak křehká je naše realita a jakou musí podstoupit oběť, aby ji uhájili. V hlavních rolích: Chris Evans, Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Josh Brolin, Karen Gillan, Brie Larson, Paul Rudd, Don Cheadle, Bradley Cooper a mnozí další. Režíruje Anthony a Joe Russoovi. Datum české a slovenské premiér je stanovené na 25. 4. 2019.

Avengers: Endgame

03.05.2019 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 13

Avengers: Endgame: Tým opět spolu v nas*ané Super Bowl ukázce | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Tým opět spolu v nas*ané Super Bowl ukázce | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Tým opět spolu v nas*ané Super Bowl ukázce | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Tým opět spolu v nas*ané Super Bowl ukázce | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Tým opět spolu v nas*ané Super Bowl ukázce | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Tým opět spolu v nas*ané Super Bowl ukázce | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Tým opět spolu v nas*ané Super Bowl ukázce | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Tým opět spolu v nas*ané Super Bowl ukázce | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Tým opět spolu v nas*ané Super Bowl ukázce | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Tým opět spolu v nas*ané Super Bowl ukázce | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Tým opět spolu v nas*ané Super Bowl ukázce | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Tým opět spolu v nas*ané Super Bowl ukázce | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Tým opět spolu v nas*ané Super Bowl ukázce | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest