The Girl - Toby Jones jako Alfred Hitchcock v traileru

The Girl - Toby Jones jako Alfred Hitchcock v traileru | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
Jako Alfred Hitchcock se příští rok představí především Anthony Hopkins ve snímku Hitchcock. Dnes se nám v traileru představuje konkurenční projekt.

Ještě než se k nám příští rok dostane Hitchcock s Anthony Hopkinsem a Scarlett Johansson, naše pozornost by se měla přenést na televizní verzi od HBO nazvanou The Girl, o které jsme Vás informovali letos v dubnu. Pro připomenutí, režie se ujal Julian Jarrold (Vášeň a cit) a scénář napsala Gwyneth Hughes za pomoci životopisce Donalda Spota a herečky Tippi Hedren. Právě o ní a jejím legendárním režisérovi Alfredu Hitchcockovi chystaný film bude vyprávět.

Historickou ikonu ztvárnil Toby Jones (Captain America, Sněhurka a lovec) a jeho posedlost v podobě Tippi Hedren byla svěřena do rukou Sienny Miller (Hvězdný prach, G.I.Joe). Snímek se bude snažit zdokumentovat nejen vztah mezi slavným režisérem a herečkou, ale i natáčení dnes již kultovního hororu Ptáci, který Hedren proslavil. HBO před pár dny konečně zveřejnila dvě ukázky, které jsou sice krátké, ale zato se z nich dá vyčíst skvělá dobová atmosféra. Pokud Vás ukázky navnadily, nenechte si ujít ani zajímavé fotografie v naší galerii. Americká HBO film odvysílá už letos v říjnu, konkrétně 20. 10. 2012. Podařilo se nám zjistit, že na snímek zakoupila práva i česká HBO, do svého programu jej zařadí někdy v prvních třech měsících příštího roku.

 

The Girl: 2 teasery

 

Zdroje: Collider, HitFix, HBO ČR

Galerie: 7

The Girl - Toby Jones jako Alfred Hitchcock v traileru | Fandíme filmu The Girl - Toby Jones jako Alfred Hitchcock v traileru | Fandíme filmu The Girl - Toby Jones jako Alfred Hitchcock v traileru | Fandíme filmu The Girl - Toby Jones jako Alfred Hitchcock v traileru | Fandíme filmu The Girl - Toby Jones jako Alfred Hitchcock v traileru | Fandíme filmu The Girl - Toby Jones jako Alfred Hitchcock v traileru | Fandíme filmu The Girl - Toby Jones jako Alfred Hitchcock v traileru | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest