Loki: V jakém formátu by měla být minisérie vyprávěna

Loki: V jakém formátu by měla být minisérie vyprávěna | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
K tomu nová spekulace o Visionovi a Scarlet Witch.

Ráno jsme se po nějaké době znovu podívali na chystanou minisérii s Visionem a Scarlet Witch. Od té doby už se objevila nepotvrzená spekulace, podle které by minisérie mohla být inspirovaná komiksy Toma Kinga, ve kterých si Vision postaví umělou rodinu. A nepotvrzené informace se objevily také o minisérii s Lokim. Pocházejí ze spolehlivého zdroje, ten sám nicméně upozorňuje, že se informaci momentálně nedaří jednoznačně ověřit a nemáme ji zatím raději považovat za stoprocentní.

Takže, co potenciálně můžeme od Lokiho minisérie čekat? Údajně by mělo jít o prequelový příběh, ve kterém bude mladšího Lokiho hrát nový herec a Tom Hiddleston bude sloužit jen jako vypravěč. To může být pro některé fanoušky zklamáním, pro jiné je možná potěšující, že Loki zůstane mrtvý a jeho smrt nebude nijak zvrácena. Stejný zdroj zároveň znovu potvrzuje, že marvelovské minisérie na službě Disney+ budou mít vysoký rozpočet.

Když už je řeč o Lokim, v galerii se můžete podívat na nové plakáty s marvelovskými záporáky a hrdiny, které oslavují deset let studia.

Zdroje: Bottleneck, THS, Tom King,

Galerie: 5

Loki: V jakém formátu by měla být minisérie vyprávěna | Fandíme filmu Loki: V jakém formátu by měla být minisérie vyprávěna | Fandíme filmu Loki: V jakém formátu by měla být minisérie vyprávěna | Fandíme filmu Loki: V jakém formátu by měla být minisérie vyprávěna | Fandíme filmu Loki: V jakém formátu by měla být minisérie vyprávěna | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest