Potomek: Trailer na asi miliontý horor o démonickém dítěti

Potomek: Trailer na asi miliontý horor o démonickém dítěti | Fandíme filmu Zobrazit další 3 obrázky
Mrazivé, ale také zmatené a neoriginální.

Snad každý rok se objeví minimálně jeden horor, který se věnuje "démonickém" dítěti. Letos to bude film nazvaný The Prodigy/Potomek

To, co nás čeká v kině, ukazuje trailer. A rozhodně se mu nedá upřít intenzivní atmosféra. Ponuré záběry v kombinaci s dobře využitou zvukou stránkou mají něco do sebe. Nicméně, jinak to nevypadá jako něco, co by mělo být osvěžujícím vánkem v hororovém žánru. 

Dobrou zprávou je, že má film zajímavé obsazení (Taylor Schilling z Orange is the New Black nebo Jacob Robert Scott z hororu To) a nevypadá úplně lacině a "béčkově". Na druhou stranu, trailer působí silně neoriginálně a také je místy dost matoucí. 

Zdá se tak, že se 7. února 2019 dočkáme standardní pásové výroby, která možná jakžtakž vyděsí, ale po pár měsících zmizí v propadliští hororových dějin. Pokud se ale pletu, budu jedině rád, povedených hororů není nikdy dost.

Galerie: 4

Potomek: Trailer na asi miliontý horor o démonickém dítěti | Fandíme filmu Potomek: Trailer na asi miliontý horor o démonickém dítěti | Fandíme filmu Potomek: Trailer na asi miliontý horor o démonickém dítěti | Fandíme filmu Potomek: Trailer na asi miliontý horor o démonickém dítěti | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest