Spider-Man: Far From Home: Detailní pohled na stealth oblek

Spider-Man: Far From Home: Detailní pohled na stealth oblek | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit dalších 8 obrázků
A víme také pár podrobností o traileru, který uvidíme již tento víkend!

Velké odhalení čeká pokračování nového Spider-Mana zasazeného do MCU, jehož druhý díl nese podtitul Far From Home (Daleko od domova). Film má v sobotu panel na právě probíhající Comic Con Experience v Brazílii, a právě zítra se podle všeho můžeme těšit na první ukázku. Trochu s předstihem už byly zveřejněny fotky nových obleků, které Peter Parker (Tom Holland) na své cestě po Evropě oblékne, a které také budou součástí panelu. Ten červeno-černý jsme již mohli podrobněji vidět dříve, nově však dostáváme detailní pohled i na černý stealth suit, který byl zachycen na fotkách z natáčení v Liberci.

Černý oblek trochu připomíná Spider-Mana noir, především pak speciálními brýlemi. Jinak se jedná o klasický taktický oblek, který je pro noční akce jako dělaný. Zajímavé je, že na místě, kde by mělo být logo, není zatím vidět nic, avšak na fotkách z natáčení bylo zachyceno nejspíše logo S.H.I.E.L.D.U.

Jak již bylo zmíněno, o víkendu se očekává první ukázka z filmu, a nakonec by se mohlo jednat dokonce i o plnohodnotný trailer! Server Trailer-Track totiž informuje o tom, že právě v těchto dnech byl prvnímu traileru přidělen rating a jeho délka činí 2 minuty a 30 sekund. O to víc se tak spekuluje o tom, že neuvidíme jen tak nějaký teaser, ale rovnou plnohodnotnou ukázku.

Na závěr se můžete podívat na krátké video, který na svůj Instagram přidal Jake Gyllenhaal. Ten na něm čte komiks the Amazing Spider-Man #311, ve kterém Spider-Man bojuje s Mysteriem. Právě do role Mysteria byl herec obsazen, nicméně doteď nepřišlo oficiální potvrzení od studia nebo herce, což se právě tímto videem nejspíše změnilo. Vy určitě sledujte celý víkend naši stránku, ať už pro novinky kolem pavoučího muže, tak ohledně dalších filmů.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I just realized I’m not playing Spider-Man.

Příspěvek sdílený Jake Gyllenhaal (@jakegyllenhaal),

Zdroje: Omelete, Jake Gyllenhall, Trailer-Track

Spider-Man: Homecoming

07.07.2017 | USA, Německo
Akční, Komedie, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 9

Spider-Man: Far From Home: Detailní pohled na stealth oblek | Fandíme filmu Spider-Man: Far From Home: Detailní pohled na stealth oblek | Fandíme filmu Spider-Man: Far From Home: Detailní pohled na stealth oblek | Fandíme filmu Spider-Man: Far From Home: Detailní pohled na stealth oblek | Fandíme filmu Spider-Man: Far From Home: Detailní pohled na stealth oblek | Fandíme filmu Spider-Man: Far From Home: Detailní pohled na stealth oblek | Fandíme filmu Spider-Man: Far From Home: Detailní pohled na stealth oblek | Fandíme filmu Spider-Man: Far From Home: Detailní pohled na stealth oblek | Fandíme filmu Spider-Man: Far From Home: Detailní pohled na stealth oblek | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest