Birds of Prey: Oficiální název filmu je dlouhý jako prase

Birds of Prey: Oficiální název filmu je dlouhý jako prase | Fandíme filmu
Zobrazit další 1 obrázek
Mary Elizabeth Winstead potvrdila, kdy se začne natáčet.

Margot Robbie zveřejnila na svém Instagramu první stránku scénáře (viz galerie) chystané komiksovky Birds of Prey. Zprvu se mohlo zdát, že z legrace na první stránku jen tak něco halabala připsala, jenže záhy bylo potvrzeno, že jde skutečně o oficiální název filmu. Ten se bude jmenovat Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn). Čili zhruba Birds of Prey (A převynikající osamostatnění jedné Harley Quinn). Titul filmu asi málokdo bude používat vcelku, nicméně naznačuje, že snímek chce být hravý, že Harley Quinn bude klíčovou figurou, a že jedním z témat bude její odříznutí od toxického vlivu Jokera.

Pak je tu ještě krátké vyjádření Mary Elizabeth Winstead, která ve filmu hraje Huntress. Ta řekla v rozhovoru, že je film tak trochu spin-off Suicide Squad a pojednává o tom, jak Harley Quinn dala dohromady holčičí gang. Obsazení filmu je hodně zábavné a natáčení začne v lednu.

Titulní obrázek je ilustrační.

V hlavní roli se vrací Margot Robbie jako Harley Quinn, režíruje Cathy Yan, scénář napsal Christina Hodson. Robbie produkuje. Skupina nesourodých žen (Harley Quinn, Huntress, Black Cannary, Rene Montoya ) by se ve snímku měla dát dohromady proto, aby se pokusila zachránit život malé Cassandře. Ta se dostala do hledáčku kriminálního bosse, pravděpodoboně komiksového padoucha Black Mask, který by měl být hlavním záporákem filmu. Datum premiéry je stanoveno na 7. 2. 2020.

Zdroje: Margot Robbie, Warner, THR, THR II

Galerie: 2

Birds of Prey: Oficiální název filmu je dlouhý jako prase | Fandíme filmu Birds of Prey: Oficiální název filmu je dlouhý jako prase | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest