Creed 2: Legendární Ivan Drago je zpět. Seznamte se

Creed 2: Legendární Ivan Drago je zpět. Seznamte se | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Dolph Lundgren se rozpovídal o návratu svojí ikonické postavy. Koukněte na video a nové fotky.

I když žádné pokračování Rockyho nedokázalo nabídnout tak čistý dramatický zážitek jako úplně první film, Sylvester Stallone si vždy (až na nevydařenou pětku) dával záležet na tom, aby divákům pokaždé nabídl nějaký nový sportovní pamlsek a také často úzce využíval toho, jak blízce je Rocky provázaný se svým oponentem, Apollem Creedem. Ve druhém snímku konečně Apolla porazil, ve třetím se Apollo stal jeho trenérem a ve čtvrtém Apollo umírá na následky souboje s Ivanem Dragem. Drago měl k dobru svého obrovitého představitele, Dolpha Lundgrena, souboj s Rockym byl navíc okořeněný dobovým ideologickým konfliktem – USA vs. Sovětský svaz. Takže jakkoliv už snímek po dramatické stránce nebyl tak na výši, jako jednička, stala se i tak z Draga jedna z nejvýraznějších postav série.

A teď je Drago zpátky. Lundgren vysvětluje, že se nejprve k roli vrátit nechtěl. Byl přesvědčený, že Ivan je minulostí, navíc nechtěl pošpinit jeho odkaz. Když si ale přečetl scénář Creeda II, tak jej nakonec filmaři ke spolupráci přesvědčili. Líbilo se mu, že je Draga zlomený muž, navíc otec s komplikovaným vztahem k synovi. Od roku 1985 Drago zažívá peklo na Zemi. Do té doby byl hvězdou a miláčkem davů. Po porážce „Spojenými státy“ jej zřejmě režim odkopl stranou. V současnosti je zničený emocionálně i fyzicky – má za sebou těžký život. A teď dostal jedinečnou příležitost, dostat se zpátky do sedla, skrze svého syna.

Zápas Viktora Draga s Adonisem Creedem (který prostě musí pomstít smrt svého otce) je předmětem aktuální filmu, takže emoce budou jistě napjaté. Dragův návrat řeší přiložené video a Dolpha můžete vidět i na nových obrázcích dole v galerii.

Život Adonise Creeda se výrazně zkomplikoval. Vedle řešení osobních závazků trénuje na svůj příští velký zápas a při tom jej čeká životní výzva. Postaví se proti oponentovi s vazbou na minulost jeho rodiny, což očekávaný zápas v ringu jen vyhrotí. Rocky Balboa je po celou dobu s ním, Rocky a Adonis se bok po boku postaví svému společnému odkazu, budou přemýšlet o tom, za co vlastně stojí bojovat a uvědomí si, že nic není důležitější než rodina. Creed II se vrací k úplným základům. Je o znovuobjevení toho, co z vás dělá šampiona a připomínkou, že ať už se vydáte kamkoliv, minulosti neutečete.

V hlavních rolích hrají Michael B. Jordan, Tessa Thompson, Sylvester Stallone, Dolph Lundgren, Florian Munteanu, Phylicia Rashad, Wood Harris a Andre Ward. Scénář napsali společně Stallone a Cheo Hodari Coker, produkuje Ryan Coogler, režíruje Steven Caple Jr. Datum české a slovenské premiéry je stanovené na 22.11. 2018.

Zdroje: Empire

Galerie: 4

Creed 2: Legendární Ivan Drago je zpět. Seznamte se | Fandíme filmu Creed 2: Legendární Ivan Drago je zpět. Seznamte se | Fandíme filmu Creed 2: Legendární Ivan Drago je zpět. Seznamte se | Fandíme filmu Creed 2: Legendární Ivan Drago je zpět. Seznamte se | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest