Bloodshot: První pohled na Vina Diesela v roli nemrtvého hrdiny

Bloodshot: První pohled na Vina Diesela v roli nemrtvého hrdiny | Fandíme filmu
Sony Pictures
Zobrazit další 1 obrázek
Podívejte se na potenciálně první artwork s podobou filmové verze komiksové postavy.

Kolem natáčení komiksové akce Bloodshot panovaly určité nejasnosti, kdy nebylo jisté, zda se bude natáčet v Praze, v Kapském městě nebo v obou lokalitách. Čím dál tím víc vše ale nasvědčuje tomu, že si filmaři vystačí s Jihoafrickou republikou. Nicméně pojďme k aktuální novince. Je tu první pohled na Dieselovu postavu. Zatím bohužel nejde o fotografii, leč toliko o artwork, který vznikl pro charitativní akci Game4Paul. Za obrázek je zodpovědný Lewis LaRosa a prohlédnout si jej můžete dole v galerii. Obrázek vychází z podoby Bloodshota z komiksů a kombinuje ji s Vinovou vizáží. Jistě, pořád se ještě může ukázat, že filmová postava nakonec bude vypadat úplně jinak, nicméně Diesel s Game4Paul spolupracuje, takže pokud se někde mohla objevit přesná podobenka filmového Bloodshota mimo oficiální materiály, tak právě tady! Obrázek na vás čeká dole v galerii.

Bloodshot je příběh o smrtelně zraněném vojákovi, který je vzkříšený s pomocí nanotechnologií a pověřený lovením vyděděnců s nadpřirozenými schopnostmi, kteří jsou ve světě nakladatelství Valiant známí jako Harbingeři (Harbinger). Můžete se spolehnout, že se hrdina vzepře a pokusí se pomstít těm, kteří z něj udělali to, čím je dnes. Režíruje nováček Dave Wilson, parťák Tima Millera (Deadpool) ze společnosti Blur Studios. Poslední verzi scénáře napsal Eric Heisserer (Příchozí). V hlavních rolích hrají Vin Diesel, Guy Pearce, Eiza Gonzalez, Sam Heughan, Talulah Riley, Alex Hernandez, Toby Kebbell a Lamorne Morris. Datum premiéry je stanovené v Česku na 21. 2. 2020 a na Slovensku na 27. 2. 2020.

Galerie: 2

Bloodshot: První pohled na Vina Diesela v roli nemrtvého hrdiny | Fandíme filmu Bloodshot: První pohled na Vina Diesela v roli nemrtvého hrdiny | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest