The Upside: Nedotknutelní v hollywoodském balení

The Upside: Nedotknutelní v hollywoodském balení | Fandíme filmu Zobrazit dalších 7 obrázků
Trailer dorazil, rozpaky přetrvávají.

Okej, titulky prostě představují pro americkou diváckou obec nepřekonatelný problém, tudíž všechno neamerické, co by diváky za mořem mohlo eventuálně oslovit, musí být zremakováno. Takový osud potkal i báječnou francouzskou dramedii Nedotknutelní (Intouchables), v níž se bezprostřední a živelný Omar Sy ujme úlohy opatrovníka ochrnutého boháče, jehož ztvárnil François Cluzet. Neskutečně vtipný, dojemný a hloubavý příběh o strastech a radostech života, o rozdílných životních perspektivách, o přátelství, upřímnosti a životních hodnotách patří k tomu nejlepšímu, co v novém tisíciletí vzniklo (na ČSFD se aktuálně jedná o osmý "nejlepší film"). Snímek dle skutečného příběhu natočili Olivier Nakache a Eric Toledano, přičemž se mezi filmovými fanoušky najde jen málo těch, kteří by tuhle parádní podívanou alespoň jednou nezhlédli (osobně jsem snímek viděl minimálně pětkrát a mám jej hodně vysoko v topce nejoblíbenějších filmů).

Nicméně Hollywoodu není nic svaté a tak se Nedotknutelní dočkali nové verze, nazvané The Upside, vzniknuvší pod režijním dohledem Neila Burgera (Všemocný, Divergence). Ta se teď představuje v první traileru a fanoušci originálu zřejmě nadšení nebudou. Kevin Hart nemá ani náhodou charisma jako Omar Sy, Bryan Cranston, přirozeně skvělý herec, tady hraje absolutně na jistotu a Nicole Kidman tu jen zbytečně mrhá energií, která jí ještě zbývá. Scenáristicky se jede v zajetých kolejích, ostatně prostor k překvapení tu nikdy nebyl. Posuďte sami, leč tohle mohou ocenit pravděpodobně pouze diváci, jimž unikl francouzský snímek z roku 2011.

P.S.: Jestli se hodláte na Nedotknutelné teprve podívat, určitě dejte přednost originální otitulkované verzi. Pod trailer přikládám jednu z mých oblíbených scén ;-)

Galerie: 8

The Upside: Nedotknutelní v hollywoodském balení | Fandíme filmu The Upside: Nedotknutelní v hollywoodském balení | Fandíme filmu The Upside: Nedotknutelní v hollywoodském balení | Fandíme filmu The Upside: Nedotknutelní v hollywoodském balení | Fandíme filmu The Upside: Nedotknutelní v hollywoodském balení | Fandíme filmu The Upside: Nedotknutelní v hollywoodském balení | Fandíme filmu The Upside: Nedotknutelní v hollywoodském balení | Fandíme filmu The Upside: Nedotknutelní v hollywoodském balení | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest