X-Men: Budoucí filmy se stále chystají, Disneyho převzetí navzdory

X-Men: Budoucí filmy se stále chystají, Disneyho převzetí navzdory | Fandíme filmu Zobrazit další 4 obrázky
Gambit bude mít nádech "romantické sexy komedie".

I když je převzetí Foxu Disneym hotovou věcí a formalitou, v týmu X-Men stále pracují na dalšíh filmech, jako by se nechumelilo. O budoucích projektech se rozpovídal producent Simon Kinberg. Že se počítá s New Mutants, to asi nikoho nepřekvapí. Snímek byl už prakticky dokončený, odsunuly jej přetáčky. Ty podle Kinberga mají film udělat strašidelnějším. Diváci dobře reagovali na strašidelně střižený trailer, a tak se tvůrci zaměřili na posílení hororového jádra snímku.

Dále Kinberg prozradil, že se stále pracuje na scénáři Multiple Mana s Jamesem Francem a scénář X-Force se začne chystat v tom momentě, kdy Drew Goddard dokončí svůj předchozí snímek a bude mít na X-Force čas. Gambit má prý vynikající scénář a studio by chtělo začít natáčet začátkem příštího roku.

Podobně, jako jsou New Mutants inspirovaní hororem, Deadpool je mládeži nepřístupná sprostá komedie a Logan western, bude žánrově specifický také Gambit. Ten má mít atmosféru „romantické sexy komedie“. Samozřejmě, v jádru je to pořád komiksový film (Logan také neměl přestřelku v pravé poledne – westernem se jen inspiroval), nicméně hlavní postava je drzý podvodníček a sukničkář s drzou povahou a pusou plnou řečí. To se podle Kinberga přímo nabízí k využití prvků romantické komedie.

Nu, tak uvidíme, zda se to nakonec všechno opravdu stihne, než Disney řekne "dost".

Zdroj: IGN

Galerie: 5

X-Men: Budoucí filmy se stále chystají, Disneyho převzetí navzdory | Fandíme filmu X-Men: Budoucí filmy se stále chystají, Disneyho převzetí navzdory | Fandíme filmu X-Men: Budoucí filmy se stále chystají, Disneyho převzetí navzdory | Fandíme filmu X-Men: Budoucí filmy se stále chystají, Disneyho převzetí navzdory | Fandíme filmu X-Men: Budoucí filmy se stále chystají, Disneyho převzetí navzdory | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest