Captain Marvel: Mladý agent Coulson se představuje

Captain Marvel: Mladý agent Coulson se představuje | Fandíme filmu
Clark Gregg se rozpovídal o mladší verzi postavy, kterou už jinak známe opravdu dlouho - od prvního Iron Mana.

Agent Coulson je jednou z mála postav, kterou jsme při představování Captain Marvel zatím neviděli. V další ze sérii tematických článků pro magazín EW odhalil něco málo o postavě alespoň její představitel, Clark Gregg.

Když jsme Coulsona poprvé potkali v Iron Manovi, už to byl ostřílený agent, létající exoskelet jej rozhodně nemohl vyvést z míry. V Captain Marvel je všechno jinak. Coulson je v S.H.I.E.L.D.u zelenáč a zatím vůbec netuší, že existují nějaké mimozemské síly nebo něco podobně bláznivého. Gregg připouští, že musel hodně pracovat na tom, aby dobře známá postava (která krom seriálů vystupovala také v desítkách dílů seriálu Agents of S.H.I.E.L.D.) působila opět nevinně a setřásla něco ze svojí únavy a okoralosti.

Clark dále uvádí, že Coulson je posedlý MC Hammerem a dokonce se jako on obléká, což vytáčí Nicka Furyho k šílenství. Jak moc si Gregg vymýšlí, nedokážeme posoudit. Obě dvě postavy se ve filmu setkají vůbec poprvé a podle Clarka je to jak scéna z romantické komedie, kde se nesourodá dvojice budoucích milenců poprvé střetne. I když si Clark nemyslí, že by to Samuel L. Jackson podal zrovna takhle… Stejně jako Fury byl Coulson digitálně omlazen a Gregg žertuje, že se hodně lísal k trikařům, aby ho omladili hezky. Jak digitální kúra nakonec dopadla, nám snad už Marvel brzy ukáže.

Příběh pojednává o tom, jak se z Carol Danvers stala jedna nejmocnějších hrdinek ve vesmíru, když se Země ocitla uprostřed galaktické války mezi dvěma mimozemskými národy. Děj je zasazený do 90. let minulého století, období, které jsme dosud v Marvel Cinematic Universe pořádně nezažili.

Scénář napsaly Nicole Perlman, Meg LeFauve a Geneva Robertson-Dworet, hlavní roli hraje Brie Larson, dále se objeví Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Jude Law, Gemma Chan, Clark Gregg, Lee Pace, Djimon Hounsou, Algenis Perez Soto, Rune Temto, McKenna Grace a Lashana Lynch. Děj filmu bude zasazený do 90. let minulého století a budou v něm figurovat mimozemští Skrullové. Premiéra je stanovená na 8. 3. 2019.

Zdroj: EW

Captain Marvel

08.03.2019 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest