Captain Marvel: Infiltrace Skrullů na Zem a kdy bude trailer

Captain Marvel: Infiltrace Skrullů na Zem a kdy bude trailer | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
Nick Fury byl ve svém mládí hodně jiný, seznámíme se s matkou další superhrdinky a tvůrci mluví o tom, že je inspirovaly akční filmy 90. let.
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2

Série rozhovorů s herci a tvůrci Captain Marvel v magazínu EW pokračuje. Nejnovější série článků se zaměřila na jednotlivé postavy, takže pojďme na ně. Již v minulosti jsme vám představili charaktery Brie Larson a Juda Lawa, teď pojďme na postavu Lashany Lynch.

Ta si zahrála Mariu Rambeau, bojovou pilotku a svobodnou matku, která toho v životě zažila hodně a má velkou vnitřní sílu. Není nutné ji tahat z bryndy. Je dlouholetou přítelkyní Carol Danvers, a i když se v průběhu snímku musí vyrovnávat s řadou naprosto nestandardních situací, dokáže si s nimi okamžitě poradit. Pro komiksové fanoušky je na ní nejzajímavější asi to, že její dcerou je Monica, což je v komiksech další z mnoha superhrdinek. Přijímá identitu Captain Marvel, ale vystupuje také jako Pulsar, Spectrum nebo Photon, což je mimochodem nápis, který má Maria na svém letadle. Podobně jako Brie Larson absolvovala Lynch výcvik společně bojovými piloty, aby v roli působila přesvědčivě.

Pak je tu Samuel L. Jackson jako mladý Nick Fury. Jakson ve svém rozhovoru řekl, že svou postavu málem nepoznal. Když četl scénář, tak si často říkal, že to nebo ono by Fury neudělal a vždycky si musel připomínat, že tenhle Fury je mladší, méně zkušený a teprve se z něj stane takový Nick, jakého známe z předchozích filmů. Když ho v Captain Marvel potkáme, je to tak trochu byrokrat. Ještě není unavený ani cynický. Respektuje svoje nadřízené a má daleko větší smysl pro humor. Když poprvé potká Captain Marvel, tak si uvědomí, že celý svět je daleko větší, než si myslel. Začne svoje nadřízené přesvědčovat o tom, že lidstvo podobné spojence (s nadlidskými schopnostmi) potřebuje, ale to přesvědčování jde ztuha, protože nadřízení neviděli, co viděl on.

Fury také poprvé potkává začínajícího agenta, Phila Coulsona (Clark Gregg). Tohle je zřejmě jeho první pořádná zkušenost u S.H.I.E.L.D.u. Další drobnůstku se dozvídáme také o Minn-Ervě (Gemma Chan). Elitní kreejská sniperka bývala hvězdou vesmírné policie Starforce. Jakmile se ke skupině připojí někdo tak talentovaný, jako je Carol Danvers, cítí se v ohrožení.

Další kapitola »

Captain Marvel

08.03.2019 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 6

Captain Marvel: Infiltrace Skrullů na Zem a kdy bude trailer | Fandíme filmu Captain Marvel: Infiltrace Skrullů na Zem a kdy bude trailer | Fandíme filmu Captain Marvel: Infiltrace Skrullů na Zem a kdy bude trailer | Fandíme filmu Captain Marvel: Infiltrace Skrullů na Zem a kdy bude trailer | Fandíme filmu Captain Marvel: Infiltrace Skrullů na Zem a kdy bude trailer | Fandíme filmu Captain Marvel: Infiltrace Skrullů na Zem a kdy bude trailer | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest