Apostle: Režisér Raidu chystá "okultní bajku"

Apostle: Režisér Raidu chystá "okultní bajku" | Fandíme filmu
Zobrazit další 2 obrázky
Gareth Evans vysílá Dana Stevense na ostrov osídlený kultem, který unesl jeho sestru.

Režiséra Garetha Evanse budete znát především díky dvěma dílům akcí nabitého Raidu. Letos uvidíme jeho novinku, nazvanou Apostle (Apoštol), kterého režisér popisuje jako „okultní bajku“. Hlavní hrdina, v podání Dana Stevense, se ve snímku pokusí zachránit svou sestru před náboženským kultem. V galerii se můžete podívat na znepokojivý plakát, následuje synopse:

Londýn 1905. Zázračný synek, Thomas Richardson (Dan Stevens) se vrací domů a zjišťuje, že jeho sestru unesl náboženský kult a žádá výkupné. Thomas je rozhodnutý sestru zachránit za každou cenu. Cestuje tedy na idylický ostrov, kde kult sídlí, pod vedením charismatického proroka Malcolma (Michael Sheen). Jak Thomas proniká do ostrovní komunity, tak zjišťuje, že pevninská korupce, před kterou kult na ostrov uprchl, stejně nakonec našla cestu do jeho hierarchie. Odhaluje také tajemství daleko temnější, než si vůbec dokázal představit. Scenárista a režisér Gareth Evans připravil okultní bajku, kde jen zlověstná pravda je děsivější než šílenství.

Pro Evanse je Apoštol první snímek od Raidu 2 a evidentně se tentokrát vydává trochu jiným směrem. Tématem náboženského kultu se režisér zaobíral už v povídce Safe Haven, kterou natočil pro antologii V/H/S/2. Dále hrají Lucy Boynton, Mark Lewis Jones, Bill Milner, Kristine Froseth a Paul Higgins. Snímek bude 18.10. uvedený na Netflixu. V galerii vedle plakátu najdete také fotku.

 

The Apostle

09.10.1997 | USA
Drama
Info o filmu

Galerie: 3

Apostle: Režisér Raidu chystá "okultní bajku" | Fandíme filmu Apostle: Režisér Raidu chystá "okultní bajku" | Fandíme filmu Apostle: Režisér Raidu chystá "okultní bajku" | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest