Muži v černém obsadili hvězdu Mission: Impossible

Muži v černém obsadili hvězdu Mission: Impossible | Fandíme filmu
Paramount Pictures
Zobrazit dalších 5 obrázků
Příští díl Mužů v černém je stále nabitější a nabitější.

Natáčení nových Mužů v černém už nějakou dobu běží, avšak čerstvě se dozvídáme o obsazení jedné z hlavních rolí. Vedle Chrise Hemswortha a Tessy Thompson byla do jedné z ústředních úloh obsazena také Rebecca Ferguson, představitelka Ilsy Faust v posledních dvou dílech akční série Mission: Impossible. Šestý díl se dostal do kin právě teď, tak třeba právě proto tvůrci mohli ocenit, co v herečce třímá. Anebo jde jen o souhru náhod. Zatím nevíme, jakou roli by Fergusson ve filmu měla ztvárnit. V minulosti se mluvilo o tom, že hrdinové budou celkem tři, ale klidně je možné, že Rebecca ve filmu hraje záporačku.

Chris Hemsworth hraje Agenta H, britského šarmantního, i když trochu přitroublého agenta s bondovským nádechem. Tessa Thompson hraje Molly, mladou ženu, která ví o existenci mimozemšťanů a je odhodlaná stát se agentem Mužů v černém. Kumail Nanjiani hraje parťáka hlavních hrdinů Pawnyho, vtipného hláškaře, sexem posedlého mimozemšťana z civilizace, která sídlí na Šachovnici. Liam Neeson byl obsazen do pozice britského šéfa Mužů v černém, Emma Thompson se vrací jako Agentka O. Dále hrají Rafe Spall a Laurent Nicolas Bourgeois a Larry Nicolas Bourgeois.

Scénář napsali Matt Holloway a Art Marcum, režíruje F. Gary Gray, jedním z producentů je Steven Spielberg, datum české a slovenské premiéry je stanovené na 13. 6. 2019. Stejně jako starší filmy bude i ten nový pojednávat o speciálních tajných agentech, kteří dohlížejí na to, aby lidstvo nevědělo o tom, že na Zemi žijí mimozemšťané, a že se ti mimozemšťané chovají slušně.

Zdroj: Deadline

Galerie: 6

Muži v černém obsadili hvězdu Mission: Impossible | Fandíme filmu Muži v černém obsadili hvězdu Mission: Impossible | Fandíme filmu Muži v černém obsadili hvězdu Mission: Impossible | Fandíme filmu Muži v černém obsadili hvězdu Mission: Impossible | Fandíme filmu Muži v černém obsadili hvězdu Mission: Impossible | Fandíme filmu Muži v černém obsadili hvězdu Mission: Impossible | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest