Lovci pokladů 3: Kde to vázne

Lovci pokladů 3: Kde to vázne | Fandíme filmu
Proč jsme se dosud nedočkali třetího dílu dobrodružné série s Nicolasem Cagem a co značku čeká dál.

Lovci pokladů. Dobrodružná série s Nicolasem Cagem, která vždy stála tak trochu ve stínu Šifry mistra Leonarda, ale rozhodně si nikdy nevedla zle. 347 milionů a 457 milionů při stomilionových (přesně to bylo 100 a 130) rozpočtech, to není vůbec zlé. Tak proč jsme se pořád ještě nedočkali pokračování? Režisér Jon Turteltaub ani představitel hlavní role Cage rozhodně nic lepšího na práci nemají.

Turteltaub vysvětluje, že všichni zúčastnění chtějí za třetí film daleko větší výplatu, a tak prostě Disney raději investuje energii do jiných projektů, protože u nich má pocit, že s větší pravděpodobností vydělají víc. Jeden čas se dokonce připravoval scénář, ale nebyl dost dobrý na to, aby se studio praštilo přes kapsu a začalo točit a dokonce ani dost dobrý na to, aby chtěl Disney investovat do jeho dalšího vývoje. V jiném rozhovoru pak Turteltaub více či méně potvrdil, že značku čeká reboot, s největší pravděpodobností pro Disneyho streamovací službu, kterou v dohledné době čeká otevření.

Sérii tak vlastně potkalo něco podobného, jako Muže v černém. Tam se na značku postupně nabalovali další a další producenti a hvězdy chtěly stále víc a víc peněz, až se čtyřka prakticky za žádných okolností nemohla vyplatit, a tak bylo ekonomicky výhodnější celou sérii zrestartovat.

Co vy na to? Mrzí vás, že už Nicolase Cage nejspíš neuvidíme jako Benjamina Franklina Gatese?

Zdroje: Slashfilm, Collider

Lovci pokladů

08.11.2004 | USA
Akční, Dobrodružný, Thriller, Mysteriózní
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest