Dumbo: Teaser trailer s létajícím slonem sází na něžnost

Dumbo: Teaser trailer s létajícím slonem sází na něžnost | Fandíme filmu Zobrazit dalších 9 obrázků
Tim Burton představuje svoji hranou podobu filmového Dumba v první upoutávce.

Disney bez varování zveřejnil první teaser trailer na hranou verzi Dumba. Upoutávka je nesmírně něžná, což podporují jak zvolená hudba, tak předkládané lyrické záběry. Tu oblohu plní červánky, tu je středobodem záběru jemný pohyb akrobatky anebo rovnou detail na sloní oko. Další upoutávky samozřejmě prozradí víc, zatím se zdá, že snímek bude cílit i na ty úplně nejmenší. Na první pohled také upoutávka působí dojmem, že je většina záběrů vytvořená s pomocí digitálních triků. To může podtrhovat iluzi, jako bychom sledovali oživenou verzi animovaného filmu, ale zároveň tak záběry dostávají poměrně neživý háv. To může vyvolávat určitou obavu z toho, aby nakonec snímek nedopadl jako Burtonova Alenka v říši divů, které byl neživý vizuál dost vyčítán. Ale jde zatím jen skutečně o první teaser, tak uvidíme, co nám kampaň ukáže příště.

Holt (Colin Farrell) býval cirkusovou hvězdou, ale odešel na frontu, ze které se vrátil jako docela jiný člověk. Majitel cirkusu Max Medici (Danny DeVito) jej najme, aby se staral o Dumba, sloního novorozence, kterému se pro jeho přerostlé uši všichni jen smějí. Holtovy děti (Nico Parker, Finley Hobbins) však zjišťují, že Dumbo umí létat, čehož využijí přesvědčivý podnikatel Vandevere (Michael Keaton) a artistka Colette Marchant (Eva Green), kteří udělají z malého slona hvězdu skomírajícího cirkusu.Dále hrají Alan Arkin, DeObia Oparei, Joseph Gatt, Roshan Seth, Sharon Rooney a Douglas Reith. Režíruje Tim Burton. Datum české a slovenské premiéry je stanovené na 28. 3. 2019.

Dumbo

23.10.1941 | USA
Animovaný, Rodinný
Info o filmu

Galerie: 10

Dumbo: Teaser trailer s létajícím slonem sází na něžnost | Fandíme filmu Dumbo: Teaser trailer s létajícím slonem sází na něžnost | Fandíme filmu Dumbo: Teaser trailer s létajícím slonem sází na něžnost | Fandíme filmu Dumbo: Teaser trailer s létajícím slonem sází na něžnost | Fandíme filmu Dumbo: Teaser trailer s létajícím slonem sází na něžnost | Fandíme filmu Dumbo: Teaser trailer s létajícím slonem sází na něžnost | Fandíme filmu Dumbo: Teaser trailer s létajícím slonem sází na něžnost | Fandíme filmu Dumbo: Teaser trailer s létajícím slonem sází na něžnost | Fandíme filmu Dumbo: Teaser trailer s létajícím slonem sází na něžnost | Fandíme filmu Dumbo: Teaser trailer s létajícím slonem sází na něžnost | Fandíme filmu

Související články

5
12
4
7
Článků v systému:
13104
Komentářů v systému:
113967

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2011-2017 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest