To 2: Představitelé dospělých hrdinů na první společné fotce

To 2: Představitelé dospělých hrdinů na první společné fotce | Fandíme filmu Zobrazit další 1 obrázek
Kompletní parta konečně pohromadě.

Natáčení hororu To 2 se rozjíždí na plné obrátky, a tak nás štáb pomaličku zásobí prvními drobnými ochutnávkami. Tou nejnovější je první společná fotka všech představitelů dospělých verzí hlavních hrdinů. Zleva doprava v galerii na fotce jsou následující: Jessica Chastain jako Beverly Marsh, James McAvoy jako Bill Benbrough, Isaiah Mustafa jako Mike Hanlon, Jay Ryan jako Ben Hanscom, James Ransone jako Eddie Kaspbrak, Bill Hader jako Richie Tozier a Andy Bean jako Stanley Uris.

Snímek To byl adaptací poloviny Kingova stejnojmenného románu a druhý film zadaptuje druhou polovinu. První část se soustředila na boj dětských hrdinů proti démonovi s klaunskou podobou. V pokračování se s „Tím“ střetnou už jako dospělí. Ve snímku se opět vrátí i dětští hrdinové, které budeme potkávat v sérii mnohých flashbacků. Současná a minulá dějová linka by se navzájem měly doplňovat, režisér Muschietti dodává, že ve dvojce se chce daleko víc soustředit také na temnou dimenzi, ze které To pochází. Režíruje Andy Muschietti, jako Pennywise se vrací Bill Skarsgard, role dospělých hrdinů ztvární Jessica Chastain, James McAvoy, Bill Hader, Jay Ryan, Isaiah Mustafa, James Ransone a Andy Bean. Datum premiéry je stanovené na 5. 9. 2019.

Galerie: 2

To 2: Představitelé dospělých hrdinů na první společné fotce | Fandíme filmu To 2: Představitelé dospělých hrdinů na první společné fotce | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest