Aquaman: Podle ohlasů film typově podobný Wonder Woman

Aquaman: Podle ohlasů film typově podobný Wonder Woman | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 7 obrázků
Další poznatky z testovacích projekcí. Kdo složí filmovou hudbu a kdy uvidíme první trailer?

Koncem února jsme dostali první várku prvních informací z Aquamanových testovacích projekcí. Teď pro vás máme podstatně důkladnější souhrn. Opět připomínáme, že se jednalo o projekci určenou testovacímu publiku, s nedokončenými efekty. Finální film se bude lišit. Nicméně:

Dle dostupných zvěstí by se mělo jednat jednoznačně o lepší film než Justice League. Stylem má připomínat Indianu Jonese, popřípadě Wonder Woman. Jde o akční film s emocemi, které v sobě má humor, ale dramatická složka má převládat. Cítit by měla být i hororová praxe režiséra Jamese Wana.

Ve filmu údajně dojde na velké podvodní bitvy ve stylu Star Wars, plné obřích monster a emocí. Patrick Wilson je jako záporák Orm prý vynikající a Mera v podání Amber Heard rozhodně nemá být nějaká dáma v nesnázích, ale rovnocenná parťačka ústředního Aquamana (Jason Momoa). Postavy pod vodou normálně mluví, nedělají žádné bubliny, jako to bylo v Justice League. Jason Momoa nosí kostým, který je podobný komiksovému. Black Manta je vedlejším záporákem filmu. Vypadá jako v komiksech. Národ krvelačných Trenchů z mořských hlubin by skutečně měl být ve filmu, jak se dříve proslýchalo. Ve filmu Aquamana uvidíme, jak mluví s rybami.

Hudbu k filmu oficiálně složí Rupert Gregson-Williams, autor vydařeného doprovodu k Wonder Woman. A dle nepotvrzených zpráv bychom měli první trailer vidět v rámci Wonder Conu, tedy mezi 23. a 25. březnem.

V komiksech je Aquaman známý pod občanským jménem Arthur Curry, je synem lidského strážce majáku a šlechtičny z Atlantidy, bájné podvodní říše obývané mořským národem s nadlidskými silami. Díky královské krvi a dvojímu původu získává Arthur během dospívání schopnosti, které Atlanťany dokonce převyšují. Je dokonalý plavec, dokáže dýchat pod vodou a ovládat vodní živočichy. Díky dlouhým pobytům v hlubinách je zvyklý odolávat obrovským tlakům, takže je jeho tělo jen těžko zranitelné a vládne silou, která se blíží nejmocnějším superhrdinům v DC Universe.

Jeho trojzubec je mocná magická zbraň, která dovede zranit i ty nejmocnější protivníky. Na druhou stranu Aquaman při pobytu na souši postupně slábne a vždycky patřil mezi vysmívané hrdiny, díky nepraktickým schopnostem (komunikace s vodními tvory) a tak trochu zženštilému vzhledu. Moderní komiksy z něj však udělaly ošlehaného mořského vlka s harpunou místo useknuté ruky a složitou, zajímavou osobnost, která má komplexy z toho, že ji veřejnost nebere vážně. Kromě toho, že se Arthur stává během života králem Atlantidy a sedmi oceánů, je také jedním ze zakládajících členů Justice League. Aquamana ztvární Jason Momoa, jeho ženu Meru Amber Heard, dvorního rádce Vulka Willem Dafoe, záporáka Ocean Mastera Patrick Wilson. Režíruje James Wan, film má premiéru naplánovanou na 21.12. 2018.

Zdroje: Meet The Movie Press, Batman News, Revenge of the Fans, Film Musis Reporter

Aquaman

21.12.2018 | USA, Austrálie
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 8

Aquaman: Podle ohlasů film typově podobný Wonder Woman | Fandíme filmu Aquaman: Podle ohlasů film typově podobný Wonder Woman | Fandíme filmu Aquaman: Podle ohlasů film typově podobný Wonder Woman | Fandíme filmu Aquaman: Podle ohlasů film typově podobný Wonder Woman | Fandíme filmu Aquaman: Podle ohlasů film typově podobný Wonder Woman | Fandíme filmu Aquaman: Podle ohlasů film typově podobný Wonder Woman | Fandíme filmu Aquaman: Podle ohlasů film typově podobný Wonder Woman | Fandíme filmu Aquaman: Podle ohlasů film typově podobný Wonder Woman | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest