The Flash: Natáčení oficiálně začne příští rok

The Flash: Natáčení oficiálně začne příští rok | Fandíme filmu Zobrazit další 4 obrázky
A který film je pro tvůrce hlavní inspirací.

Sólový film o Flashovi si prošel spoustou peripetií, jak jsme vás již několikrát informovali. Loni byl film označený jako Flashpoint, nicméně od toho se upustilo, a mělo by se jednat opravdu o sólový film s Barry Allenem (Ezra Miller) bez zbytečně zamotaného děje. Film dlouho ztrácel režiséry, až nedávno se filmu ujali John Francis a Jonathan Goldstein, a nyní bylo potvrzeno i datum natáčení. Spolu se zprávami o odstoupení Geoffa Johnse z pozice kreativního šéfa studio potvrdilo, že natáčení snímku s Flashem začne v roce 2019.

Server The Hollywood Reporter také přinesl informaci o tom, který film slouží tvůrcům jako stěžejní bod jejich inspirace. Tím filmem je Návrat do budoucnosti z roku 1985, což může naznačovat, že v chystané sólovce přeci jen nějaké to cestování časem uvidíme. Návrat do budoucnosti je vzhledem k ostatním DCEU filmem trochu netradiční inspirací, protože se jedná především o komedii, nicméně Flash je komediální postava sama o sobě, a tak doufejme, že je projekt ve správných rukou.

Zdroj: THR

Galerie: 5

The Flash: Natáčení oficiálně začne příští rok | Fandíme filmu The Flash: Natáčení oficiálně začne příští rok | Fandíme filmu The Flash: Natáčení oficiálně začne příští rok | Fandíme filmu The Flash: Natáčení oficiálně začne příští rok | Fandíme filmu The Flash: Natáčení oficiálně začne příští rok | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest