Řbitov zviřátek: Nový King bere hrdinku z Vetřelce

Řbitov zviřátek: Nový King bere hrdinku z Vetřelce | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
Matka rodiny Creedových, která se přestěhuje do starého domu postaveném na indiánském pohřebišti, je obsazena.

Po úspěchu To se s adaptacemi Stephena Kinga roztrhl pytel. Vůbec nejstrašidelnější (alespoň podle vyjádření scenáristy Jeffa Buhlera) má být Řbitov zviřátek. Kingův román z roku 1983 pojednává o rodině Creedových, která se nastěhuje do nového domu a zjišťuje, že nedaleko stojí hřbitov domácích mazlíčků, kde podle legendy pohřbená zvířata znovu ožívají. Nejdřív je oživena jejich přejetá kočka a následně se všechno změní k horšímu, když začnou z mrtvých vstávat i lidé, kteří však nejsou tak úplně stejní, jako byli dřív.

Už dříve jsme se dozvěděli, že otce rodiny by měl hrát Jason Clarke, teď se dozvídáme také o tom, kdo by si měl zahrát jeho manželku. Bude to Amy Seimetz. Tu jste ve filmu naposledy nejspíš viděli ve vedlejší roli ve snímku Vetřelec: Covenant. Spíš ji ale může znát z hlavní role filmu Upstream Color, popřípadě seriálů The Killing nebo Stranger Things. Dále uvidíme Johna Lithgow, který ztvární Creedovic nového souseda.

Režírují Dennis Widmyer a Kevin Kolsch (seriál Vřískot), na scénáři se podíleli Jeff Buhler a David Kajganich. Datum české a slovenské premiéry je stanoveno na 18. 4. 2019.

Zdroj: Deadline

Hřbitov domácích zvířátek

21.04.1989 | USA
Drama, Horor
Info o filmu

Galerie: 5

Řbitov zviřátek: Nový King bere hrdinku z Vetřelce | Fandíme filmu Řbitov zviřátek: Nový King bere hrdinku z Vetřelce | Fandíme filmu Řbitov zviřátek: Nový King bere hrdinku z Vetřelce | Fandíme filmu Řbitov zviřátek: Nový King bere hrdinku z Vetřelce | Fandíme filmu Řbitov zviřátek: Nový King bere hrdinku z Vetřelce | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest