Muži v černém: Spin-off se odkládá

Muži v černém: Spin-off se odkládá | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Chystaný spin-off Men in Black uvidíme s menším zpožděním.

Loni v září jsme se zčistajasna dozvěděli, že se chystá nový Men in Black film, který není ani klasickou čtyřkou, ani zamýšleným cross-overem s 21 Jump Street, ani zvažovanou dámskou verzí. Místo toho se jedná o rozšíření původního konceptu a „soudobý sci-fi film o tajných agentech v černém, kteří chrání svět proti šmejdu z vesmíru. Bude se soustředit na nové postavy, které pronásledují padouchy. Příběh bude mít daleko globálnější měřítko než předchozí díly“.

Teď se dozvídáme, že se film lehce odkládá. Původně měl dorazil 17. 5. 2019, tedy ve stejný den jako John Wick 3. Místo toho bude snímek uvedený 14. 6. 2019, což je pro změnu datum, kdy má Warner uvést remeke Shafta. Uvidíme, jestli některý ze snímků ještě termín změní.

Scénář mají na svědomí Art Marcum a Matt Holloway, kteří se podíleli na scénářích k Punisherovi: Warzone, prvnímu Iron Manovi či Transformers: Poslednímu rytíři. Produkují producenti předchozích Men in Black snímků Walter F. Parkes a Laurie MacDonald. Výkonným producentem je Steven Spielberg. Součástí nového filmu nebudou Will Smith ani Tommy Lee Jones.

Zdroj: Deadline

Muži v černém

02.07.1997 | USA
Akční, Komedie, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 4

Muži v černém: Spin-off se odkládá | Fandíme filmu Muži v černém: Spin-off se odkládá | Fandíme filmu Muži v černém: Spin-off se odkládá | Fandíme filmu Muži v černém: Spin-off se odkládá | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest